Nástavby na vozidla Iveco a Fiat Professional

24. 02. 2021


Na vozidla Fiat Professional a Iveco Vám připravíme nástavbu přímo na míru 

 
Umíme vše, od sklápěčů, chladírenských nástaveb až po speciální úpravy vozidel pro záchranné složky. Vozidla nabízíme v různých variantách jako l2h2, 35c15, 50c18, 70c17,  35s18. Speciální ceny a probíhající akce naleznete v sekci IVECO a FIAT Professional 

Rádi pro Vás zajistíme různé nástavby a speciální provedení vozidel jako 
 
  • sklápeč

  • chladící nástavby

  • výstražné zařízení

  • nástavby pro záchranné složky

  • vestavby do vozidel včetně dílny, druhé řady sedadel 

  • nakládací plošiny

  • vestavby pro camping

 

Podívejte se na naše již realizované přestavby 

IVECO DAILY 4x4 s hydraulickou rukou a nosičem kontejnerů 
 

Daily-4x4-hydraulicka-ruka.jpg

Pohon 4x4 si poradí i s náročným terénem


Silný třílitrový motor v kombinaci s pohonem 4x4 zvládne i ty nejnáročnější terénní podmínky. Vůz je navíc vybaven i nosičem kontejnerů s hydraulickým jeřábem FASSI, pro nakládku dřevaNasazování kontejnerové nástavby


 

IVECO DAILY valník s hydraulickým jeřábem

 

Iveco-Daily-hydraulicka-ruka-6.jpg


S celkovou hmotností od 3,3 do 7,2 tuny, rozvorem od 3 000 do 5 100 mm a délkou karoserie až 6 190 mm je Iveco Daily jedním z nejuniverzálnějších vozidel na trhu. Využijte také všech výhod podvozku, který je maximálně odolný a snadno přestavitelný díky svému rámu z vysoce pevné oceli
 


Rozkládání jeřábu 

Valníky a sklápeče na vozidla Iveco a Fiat Professional. Kategorie do 3,5 tuny

 
ducato-sklopka-(1).JPG

Sklápěcí nástavba na vozidle FIAT DUCATO
 
FIAT DUCATO je možné vybavit i hydraulickou třístrannou sklápěcí nástavbou. Nástavba je vhodná pro převoz sypkých materiálů, nebo uveze až 6 palet. Fiat Professional má navíc exkluzivní program pro nástavbáře využívající pro své přestavby základy vozidel Fiat Professional. 

 
IVECO-DAILY-sklapeci-nastavba-(3).jpg

Sklápěcí nástavba na vozidle IVECO DAILY
 
U vozidla IVECO DAILY 4x4 je rám tvořen z odolného "C" profilu. Vozidlo tedy snese velkou zátěž na jakékoliv stavbě. Podvozek nové DAILY byl zcela přepracován tak, aby splňoval veškeré nároky pro přepravu materiálu a zároveň tak, aby se zachovaly bezkonkurenční vlastnosti komfortní jizdy po měste, ale i dálnici.
 

Přestavby vozidel s chladícím a mrazícím agregátem Carrier

 

Iveco-S-WAY-Lamberet-3-(1).jpg

Chladírenská nástavba na vozidle IVECO S-WAY

IVECO S-WAY nabízí komplexní škálu podvozků s naftovými motory i motory na zemní plyn, vhodné pro jakékoliv použití - od komunálních aplikací a rozvážek po výměnné nástavby až po chladírenskú nástavbu. Díky robustnosti a odolnosti podvozku je oblíbený u výrobců nástaveb pro svou jednoduchost a široké možnosti osazení nástavbami. V tomto případě si zákazník zvolil chladírenskou nástavbu.

Montáž výstražného zařízení 

 
Fiat-Ducato-vystrazne-zarizeni-(1).jpg

FIAT DUCATO pro správu komunikací s dodatečným osvětlením

Zařídíme pro Vás i montáž světelného zařízení, včetně majáků, dodatečného osvětlení a světelných ramp. Více možností osvětlení vozidel IVECO naleznete v naší sekci originálního příslušenství IVECO. Také vyřešíme majákové osvětlení pro doprovodní vůz, vozidla pro správu komunikací, technické služby a záchranné složky.  

Nástavby pro záchranné složky

   
IVECO-Stralis-CAS-pozarni-vuz-(1).jpg

IVECO STRALIS v úpravě CAS 40
 

IVECO STRALIS X-WAY 6x4 prošlo úpravou na automobilovou hasičskou stříkačku pod označením CAS 40 a již slouží podnikovým hasičům ve společnosti Duslo a.s. na Slovensku. 
 

Iveco-daily-4x4-DA-pozarni-vuz-(1).jpg

IVECO DAILY 4x4 DA požární vůz 

Na vozidla Iveco Daily a Fiat Ducato nabízíme také přestavby vozidel na typ DA. V případě IVECO DAILY je možná i varianta pohonu 4x4. Více informací o tomto požárním voze naleznete v článku o vozidle Iveco Daily 4x4 ve službách dobrovolných hasičů.
 

Vestavby do vozidel, přestavba dodávek - druhá řad sedadel
 

fiat-ducato-l3h2.JPG

FIAT DUCATO s druhou řadou sedadel

Vozidla Fiat Ducato je možné navíc vybavit nejenom nástavbou, ale také modifikovat interiér a exteriér podle požadavků z hlediska oboru podnikání.Pro našeho zákazníka jsme připravili speciální úpravu vozidla, které se dodatečne vybavilo druhou řadou sedadel. Více fotografií z přestavby naleznete v sekci Fiat Ducato přestavby.

Skříňové, valníkové nástavby, eurobox

 
paragan-Fiat-Ducato-Eurobox.jpg

FIAT DUCATO Eurobox
 

Ultralehká nástavba Eurobox ve verzi XL,  nabývá unikátních vlastností díky jejímu speciálnímu konstrukčnímu provedení. Hlavní přednosti této nástavby je maximalizace užitečného zatížení a  úložného prostoru, což u verze XL činí až 1250 kg na 19,5 m³, to ocení každý řidič užitkových vozidel s ŘP sk. B, jehož náklad byl mnohém těžší nebo objemnější k uskutečnění převozu na jeden zátah. Zároveň s využitím této nástavby dochází k menší spotřebě paliva při mrtvé váze (9l/100km), to činí nástavbu Eurobox nejen úspornou, ale i ekonomicky výhodnou volbou pro veškeré dopravce. Více fotografií z přestavby naleznete v našem článku Fiat Ducato Eurobox.

Dílenské vestavby do dodávek, profi nářadí

 

FIAT-Ducato-L2H2.JPG

FIAT DUCATO s mobilní dílnou
 

Pro zákazníka jsme dodali FIAT DUCATO s kompletně vybavenou dílnou přímo na míru jeho podnikání. Policový systém je vybaven několika zásuvkami, které nabízejí různé možnosti skladování malých dílů, nástrojů a spotřebního materiálu Těžké strojní zařízení nebo větší předměty, jako jsou třeba kabely, lze rychle a bezpečně uložit do jedné ze tří zásúvek umístněných ve spodní části.
Pracovní deska a integrovaný svěrák umožňují práci přímo ve vozidle. Více fotografií z přestavby naleznete v článku Fiat Ducato s mobilní dílnou.


Nakládací a sklopné plošiny
 

ducato-dhollandia-(2).JPG

FIAT DUCATO s nakládací plošinou
 
Pro klienta, který podniká v potravinářském průmyslu jsme připravili vůz Fiat Ducato, který byl dovybaven i kompaktní nakládací plošinou, která má nosnost až 500 kg. Plošina se snadno složí a neomezuje tak vstup do nákladního prostoru. Zajímavostí je, že plošinu můžeme ovládat nejen formou klasického ovladače, ale i pomocí dálkového ovládání.

Camping

  
Camping-Fiat-doblo-vestavba.jpg

FIAT DOBLÓ s campingovou vestavbou
 
Dovolená u nás, nebo v zahraničí? S řadou Fiat Professional to není žádný problém. Nabízíme campingová vozidla Fiat Talento Camp PRO  a Dobló Camp PRO, díky kterým získáte svobodu na cestách, ale i praktický vůz pro vaši rodinu nebo podnikání. Campingová vestavba je modulární a vyjímatelná. Také vybavení je možné uzpůsobit přímo na míru. Více informací o campingových vestavbách naleznete v sekci Fiat Professional camping.


Můžeme Vám poradit s nástavbou? Máte dotaz? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář