FIAT DUCATO s nástavbou EUROBOX od firmy PARAGAN

13. 11. 2020


Vozidla FIAT DUCATO jsou oblíbená nejen pro svoji spolehlivost a komfortem na dlouhých cestách, ale i pro svojí velkou variabilitu. Nabízí také širokou paletu nástaveb přímo na míru vašemu podnikání. Jednou z variant nástaveb je i Eurobox od firmy Paragan.

Eurobox je novou vlajkovou lodí společnosti Paragan, jejichž unikátní přednosti jsou nadměrně vysoké užitečné zatížení, obrovská přepravní kapacita, nízký nástupní portál a to vše pouze pro ŘP sk. B. Všestranný Eurobox nabízí mnoho doplňkových opcí, které dokážou přizpůsobit vozidlo k Vašemu specifickému podnikání. Eurobox je vhodný, jak pro vnitrostátní, tak mezistátní přepravu s možností spací kabiny. Eurobox šetří Váš čas i peníze!

Ultralehká nástavba Eurobox ve verzi XL,  nabývá unikátních vlastností díky jejímu speciálnímu konstrukčnímu provedení. Hlavní přednosti této nástavby je maximalizace užitečného zatížení a  úložného prostoru, což u verze XL činí až 1250 kg na 19,5 m³, to ocení každý řidič užitkových vozidel s ŘP sk. B, jehož náklad byl mnohém těžší nebo objemnější k uskutečnění převozu na jeden zátah. Zároveň s využitím této nástavby dochází k menší spotřebě paliva při mrtvé váze (9l/100km), to činí nástavbu Eurobox nejen úspornou, ale i ekonomicky výhodnou volbou pro veškeré dopravce.

Samotná nástavba je vytvořena z ultralehkého ekologického materiálu, který je nejen vysoce pevný proti nárazům, ale i odolný vůči vodě, nečistotám a mnoha chemikáliím. Vybraný recyklovatelný materiál nepodlého korozi či hnilobě a proto dosahuje velmi dlouhé životnosti.

Eurobox IZO XL je obdoba standardní nástavby Eurobox XL. Změna přichází použitím speciálních IZO panelů, které umožňují nástavbě styk s potravinami nebo převoz zdravotního materiálu. Těžší IZO panel snižuje užitečné zatížení o dalších 70 kg.

Všechny konstrukce skříňových nástaveb Eurobox jsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích a odpovídají vyhlášce č.341/2014 Sb, zákonu č. 56/2011 a směrnicím EHK.

Poptávka vozu