Náhradní díly

Nabízíme široký sortiment originálních náhradních dílů lehké, střední i těžké řady nákladních vozů IVECO a Fiat Professional. Chcete se na své auto spolehnout?
Originální díly IVECO a FIAT PROFESSIONAL spolu s autopříslušenstvím pro lehké, střední i těžké řady nákladních vozů. Tyto náhradní díly zaručují dodržování přísných norem při výrobě a to znamená pro vás ty nejvyšší kvalitativní standardy. U nás najdete tuto kvalitu za přijatelnou cenu a díky širokému sortimentu budeme mít vždy právě to, co na Vaše vozidlo potřebujete. Odborné poradenství pří vyhledání dílů Iveco a Fiat Professional je samozřejmostí. 
 

VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE PRIORITA

Originální náhradní díly IVECO

Skoro tři desetiletí zkušeností se značkou IVECO Vám zajístí komplexnost a odbornost při výběru náhradních dílů. Na našem e-shopu pro vás máme připravené jak sezonní, tak akční nabídky. 
Přejít do e-shopu

Originální náhradní díly FIAT PROFESSIONAL

Dopřejte vašemu Profesionálovi jen to nejlepší a mějte jistotu bezpečnosti a spolehlivosti. Podívejte se na náš e-shop a vyberte si ze široké nabídky.
Přejít do e-shopu

Mám radost z práce, která se nám daří. A to i díky společnosti AGROTEC, který je spolehlivým dodavatelem našeho vozového parku včetně servisu.
Pavel Veleba - KaP trans servis, s.r.o.