Společně silnější

Nabízíme vám profesionální flotilu vozidel pro různé druhy podníkání jako je například městská doprava čí mezinárodní doprava, ale zabýváme se také speciály. Vozidla zaměřena do stavebního sektoru, zemědělského i veřejného. Dle požadavků a specifikace vám zajistíme vozidlo od A až do Z, příkladem mohou být požární vozy nebo komunální technika pro veřejnou správu. V naší nabídce nalezenete značky jako IVECO, FIAT PROFESSIONAL, ASTRA a ZEBRA. Za posledních 10 let jsme vám dodali přes 11 000 vozidel a neleznete nás na 9 pobočkách napříč českou republikou. 
680
Výkon až (k)
13
Objemem až (ccm)
11
Počet základních modelů
63
S hmotností až (t)
12
S nosností až (t)
Fiorino
Fiat Fiorino je dokonalý vůz na přepravu do města, který získal prestižní titul "Mezinárodní dodávka roku 2009".
Doblo
Mnoho verzí, díky nimž každý získá přesně to, co potřebuje. Ve verzi Doblo Cargo získala titul "Mezinárodní dodávka roku 2006".
Fullback
Stvořen jak pro práci v terénu, tak pro klidnou jízdu po silnici. Fullback je jeden z prvních pick-upů s celohliníkovým motorem.
Talento
Multitalentovaný vůz Talento je dokonalé propojení mezi modely Doblò Cargo a Ducato s perfektní kombinací agility a nosnosti.
Ducato
Fiat Ducato je špička celé řady, která spojuje charakteristický vzhled, pohodlí, vysoký výkon a nízké náklady na údržbu.
Daily
Nová Daily nabízí nejvyšší nákladní prostor ve své třídě. Lepší dynamika a nízká hmotnost zaručují skvělou ovladatelnost.
Eurocargo
Nákladní vůz střední síly Eurocargo, který je dokonalý do města, získal ocenění "Mezinárodní nákladní vůz roku 2006".
Trakker
Nový Trakker je téměř nepřekonatelný žádným povrchem a překážkami a to vše se zárukou bezpěčnosti a pohodlí.
Traktor
Unikátní spojení IVECO podvozku a nosiče zemědělských nástaveb zvládá veškerý terén a náročnost na výkon- to je IVECO Traktor.
X-WAY
Nový Stralis X-WAY zvyšuje laťku v oblasti těžké přepravní dopravy. Spojuje to nejlepší z úspory paliva a bezpečnosti.
Zebra
ZEBRA je s 45 druhy nástavem dokonale variabilní a najde využití v mnoha oblastech.
Pro svůj pracovní tým si vybírám jen kvalifikované a spolehlivé lidi, u vozů je to stejné. Proto jsem zvolil firmu AGROTEC a Fiat Ducato.
Petr Viktorini - Petr Viktorini