Daily 60C18

Technický automobil o celkové hmotnosti 6,0 t pro přepravu 2+1 osob. Rozměry vozidla 6,7 m délka x 2,7 m výška x 2,3 m šířka. Výkon motoru: 132 kW/ 180 koní, 6-stupňová manuální převodovka. Kabina vozidla je vybavena klimatizací, nezávislým topením, v centrální části palubní desky je ovládání výstražného zařízení umístěného na střeše vozidla. V kabině je dále umístěna vozidlová radiostanice a dobíjecí úchyty na kapesní radiostanice a ruční svítilny.
 
Mám zájem o vozidlo

Daily 60C18

Skříňová nástavba je po stranách vybavena roletkami z lehkého kovu s průběžnými madly v celé šířce. Zadní úložná část účelové nástavby je osazena výklopnými dveřmi. Nástavba je na zadní straně vybavena žebříkem pro výstup na střechu.
 
Nástavbu je možné vybavit podle konkrétních požadavků jednotky regálovým systémem a výsuvy. Vyobrazené vozidlo je vybaveno plynovou hasicí technologií, která je tvořena jednou baterií s dvanácti tlakovými láhvemi, každá s 30-ti kg CO2, napojenými na průtokový naviják s hadicí v délce 60 m a proudnicí, který je pevně připojen na tlakový zdroj hasicího plynu.