IVECO

Jako největší dealer značky IVECO vám nabízíme řešení všech vašich dopravních požadavků a to vše s ohledem na efektivitu. Díky veliké variabilitě této značky dokažeme přizpůsobit vozidla přesně na míru vašeho podníkaní. Mezi nejoblíbenější model patři Eurocargo určené hlavně pro městký a meziměstký provoz a dlouhodobě tak ovládá tuto kategorii. 

Jsme vám na blízku!

A to díky 5ti autorizovaným pobočkám pro prodej a servis. Naleznete nás v Hustopečích, Brně, Olomouci, Zlíně a Horní Suché u Ostravy. Dále u nás naleznete další 4 pobočky AGROTEC servis point. 
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme na naší nonstop asistenční lince a s výjezdní dílnou.
Pronájem vozidel
Zajištějeme možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů vozidel značek IVECO a FIAT. K dispozici máme jak dodávkové tak nákladní vozidla pro dálkovou přepravu.
Řešení nástaveb
Jsme schopni zajistit vám komplexní řešení nástaveb jako jsou například požární či komunální vozy a jiné. Stačí nám říct vaše požadavky a o nic dalšího se nemusíte starat.
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho vozidla jsou originální náhradní díly. Díky našemu centrálnímu skladu a e-schopu máte jistotu širokého výběru a rychlého dodání.


Vozy Iveco

Iveco Daily Nyní model IVECO Daily VAN ATTACK za akční cenu 514 990 Kč bez DPH. Nejvyšší výkon v kategorii a pevný ocelový rám vhodný pro téměř jakoukoli nástavbu.O celkové hmotnosti až 7,2 t s délkou nástavby až 6,2 m. Různé varianty nástaveb. Iveco Daily skříň, Iveco Daily sklápěč, Iveco Daily valník a také varianta Iveco Daily 4x4
Iveco Eurocargo Nejmodernější motory Euro 6 s výkony až 320 koní. Idealní pro městskou a regionální dopravu. Manuální i automatické převodovky, vzduchové odpružení a podvozky o nosnosti 6,5 - 18 t. International truck of the year 2016
IVECO Stralis Nový Stralis prošel úpravami od pohonu po pneumatiky a se svými vylepšeními je zaměřen na maximalizaci profitability v dopravě a to i díky spolupraci se zákazníky již při samotném vývoji. 
IVECO S-WAY Vlajková loď značky IVECO, která byla navržena aby vyhověla všem potřebám na dlouhých a náročných cestách se zcela přepracovanou kabinou. Nyní jen za 979 EUR měsíčne!
Iveco X-WAY Ideální kombinace pro silniční a terénní dopravu. Nejvyšší užitečná hmotnost v segmentu. Vozidla o celkové hmotnosti 18 - 34 t. Sklápeče, cisterny, přeprava dřeva, kontejnery,...
Iveco Trakker Vozidlo vhodné pro težkou přepravu a provoz v náročných podmínkách. S pohony od 4x2 až do 8x8 je ideální pro provoz po nezpevněných cestách.
Iveco Traktor Iveco Traktor je výsledkem vysokého užitečného zatížení, vysoké přepravní rychlosti a nekonečné variability nástaveb.
Mám radost z práce, která se nám daří. A to i díky společnosti AGROTEC, který je spolehlivým dodavatelem našeho vozového parku včetně servisu.
Pavel Veleba - KaP trans servis, s.r.o.