IVECO

Jako největší dealer značky IVECO vám nabízíme řešení všech vašich dopravních požadavků a to vše s ohledem na efektivitu. Díky veliké variabilitě této značky dokažeme přizpůsobit vozidla přesně na míru vašeho podníkaní. Mezi nejoblíbenější model patři Eurocargo určené hlavně pro městký a meziměstký provoz a dlouhodobě tak ovládá tuto kategorii. 

Jsme vám na blízku!

A to díky 5ti autorizovaným pobočkám pro prodej a servis. Naleznete nás v Hustopečích, Brně, Olomouci, Zlíně a Horní Suché u Ostravy. Dále u nás naleznete další 4 pobočky AGROTEC servis point. 
Servisní péče
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho vozidla jsou originální náhradní díly. Díky našemu centrálnímu skladu a e-schopu máte jistotu širokého výběru a rychlého dodání.
Řešení nástaveb
Řešení nástaveb
Jsme schopni zajistit vám komplexní řešení nástaveb jako jsou například požární či komunální vozy a jiné. Stačí nám říct vaše požadavky a o nic dalšího se nemusíte starat.
Asistenční služba 24/7
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme na naší nonstop asistenční lince a s výjezdní dílnou.
Pronájem vozidel
Pronájem vozidel
Zajištějeme možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů vozidel značek IVECO a FIAT. K dispozici máme jak dodávkové tak nákladní vozidla pro dálkovou přepravu.

 
Vozy Iveco

Iveco Daily Nejvyšší výkon v kategorii a pevný ocelový rám vhodný pro téměř jakoukoli nástavbu.O celkové hmotnosti až 7,2 t s délkou nástavby až 6,2 m. Udržitelné technologie motoru pro maximální účinnost s úsporou paliva až 8 %. Nejširší nabídka motorů a převodovek. K dispozici s motorem F1A o objemu 2,3 l, bez použití aditiva ADBlue nebo motor F1C o objemu 3,0 l s výkonem až 205 kW. International van of the year 2015.
Iveco Eurocargo Nejmodernější motory Euro 6 s výkony až 320 koní. Idealní pro městskou a regionální dopravu. Manuální i automatické převodovky, vzduchové odpružení a podvozky o nosnosti 6,5 - 18 t. International truck of the year 2016
Iveco Stralis XP Zvyšuje produktivitu a snižuje celkové náklady. Dvou a tří nápravové podvozky s pohonem 4x2 a 6x2 s výkonem až 570 koní. Zaměřeno na mezinárodní autodopravce. Vozidla o celkové hmotnosti 18 - 28 t. První vozidlo pro dálkovou přepravu na plyn.
Iveco X-WAY Ideální kombinace pro silniční a terénní dopravu. Nejvyšší užitečná hmotnost v segmentu. Vozidla o celkové hmotnosti 18 - 34 t. Sklápeče, cisterny, přeprava dřeva, kontejnery,...
Iveco Trakker Vozidlo vhodné pro težkou přepravu a provoz v náročných podmínkách. S pohony od 4x2 až do 8x8 je ideální pro provoz po nezpevněných cestách.
Iveco Traktor Iveco Traktor je výsledkem vysokého užitečného zatížení, vysoké přepravní rychlosti a nekonečné variability nástaveb.
Mám radost z práce, která se nám daří. A to i díky společnosti AGROTEC, který je spolehlivým dodavatelem našeho vozového parku včetně servisu.
Pavel Veleba - KaP trans servis, s.r.o.