AGROTEC Group je jeden z největších prodejců náhradních dílů IVECO

04. 08. 2021


Vozidla IVECO mají na našich silnicích početné zastoupení. Společnost AGROTEC Group působí na trhu od roku 1990 a je jedním z největších dealerů značky IVECO v České republice. Kromě prodeje a servisu vozidel se společnost zabývá i přímým prodejem náhradních dílů koncovému zákazníkovi. Díky velkému skladu a e-shopu b2b.ivecoparts.cz je společnost AGROTEC Group schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka na náhradní díly. „Právě nový e-shop bude v budoucnu klíčový pro prodej náhradních dílů“ říká v rozhovoru vedoucí oddělení prodeje náhradních dílů pan Petr Kolář.

Co všechno obsluhuje společnost AGROTEC Group v rámci prodeje náhradních dílů?

Nabízíme originální náhradní díly IVECO a FIAT PROFESSIONAL spolu s autopříslušenstvím pro vozy těchto značek. Pouze originální náhradní díly zaručují dodržování přísných norem při výrobě, a to znamená pro zákazníka ty nejvyšší kvalitativní standardy. U nás najdete pouze díly této kvality a díky kapacitě našeho skladu se snažíme mít vždy právě to, co na Vaše vozidlo potřebujete. Alternativou jsou u nás pouze díly řady NEXPRO by IVECO.

Řeknete nám více o řadě NEXPRO by IVECO?

NEXPRO je speciální řada náhradních dílů. IVECO jde touto značkou náhradních dílů vstříc zákazníkům se staršími vozy, kde již originální náhradní díl tvoří výraznou nákladovou položku při provozu vozidla. IVECO zaručuje kvalitu těchto dílů, a přitom cenovou výhodnost srovnatelnou s neoriginálními náhradními díly. Řada dílů NEXPRO by IVECO nabízí efektivní vyvážení mezi cenou a kvalitou dílů, které zaručují řádný a bezpečný chod vozidla. Více o této řadě dílů naleznete v sekci NEXPRO by IVECO

Připravujete pro zákazníky i speciální akce?

Určitě, pro zákazníky máme akční ceny na vybrané náhradní díly. Mezi poslední úspěšné akce patří náš Letní LOS, kdy jsou zákazníci odměňování vouchery při nákupu náhradních dílů. Aktuálně nám běží kampaň na nákup náhradních dílů NEXPRO, kdy můžete získat k nákupu například mikinu. Další akce samozřejmě připravujeme. Registrujte se na náš e-shop b2b.ivecoparts.cz a budete mít tak přehled o všech našich akcích.
 
Jaká je vaše přidaná hodnota pro zákazníka?

Podporujeme prodeje ND za speciální ceny, kdy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc jak cenově, tak i termínem dodání. Zakládáme si na osobním jednání a snažíme se aktivně vyhovět požadavkům zákazníků, a to i formou nového e-shopu. Právě nový e-shop bude v budoucnu klíčový pro prodej náhradních dílů. Také bych chtěl říct, že přidanou hodnotu vidíme v TRUCK TRIANGLU AGROTEC GROUP – tento náš trojúhelník nabízí symbiózu prodeje nejen náhradních dílů, ale také prodej a servis vozů IVECO a FIAT PROFESIONAL s maximální orientaci na potřeby zákazníka.  Nabízíme tedy komplexní služby od pořízení, servisu a celkového provozu auta. Uzavíráme tím tento pomyslný trojúhelník.
 
Vstup do e-shopu