Nechejte je fungovat a pokračujte ve své práci

17. 10. 2019


Jednou za čas nastane situace, kdy majitel musí řešit náhradní díly na jeho vozidlo. Zároveň ale potřebuje nákladově i časově to nejefektivnější řešení, které sniží možnou prodlevu a nasadí vozidlo zpět na jeho misi. Společnost IVECO má v tomto směru náskok před konkurencí a to díky produktovým řadám REMAN A NEXPRO. IVECO tak nabízí alternativní řešení podobné kvality a stejných standardů jako je tomu v případě originálních dílů

Navštivte náš e-shop náhradních dílů
 

NEXPRO by IVECO = ALTERNATIVA PRO STARŠÍ VOZY

 
Chcete pro své starší vozidlo kvalitu originálního náhradního dílu za nižší cenu? Tak právě pro vás je tu řada Nexpro. Nexpro by Iveco je certifikovaný sortiment výměnných dílů z druhovýroby. Obsahuje kompletní sortiment vzduchových, olejových a palivových filtrů, které zvyšují efektivní a bezpečný chod vašeho vozidla. Velké bezpečnostní nároky jsou kladený na testování brzdových dílů včetně destiček, kotoučů a snímačů. Dvouletá záruka provází bezúdržbové a bezpečné akumulátory s nejnovější technologií mřížky. Dejte svému autu druhou šanci v podobě kvality Iveco s výhodami v podobě standardních záručních podmínek na díly IVECO.
 
 

 

REMAN = KVALITA BEZ PROSTOJŮ

 
Renovační proces REMAN by se dál přirovnat k renovaci drahých obrazů či historických předmětu, dává totiž starým věcem nový kabát a to je hodno mistra. Společnost IVECO je mistrem ve svém oboru. Jedná se totiž o repasování náhradních dílů s garancí kvality, dodržování technologických postupů, kde se každý díl  pečlivě testuje dle výkonových specifikací pro nové díly a následně znovu putuje k zákazníkovi. V neposlední řadě se šetří životní prostředí,  a tak díky REMANU snižujeme množství odpadu.
 


Další aktuality