V oblasti stavební techniky zajišťujeme skrze dceřinnou společnost AGROTEC servis s.r.o. výhradní dovoz a prodej stavebních strojů značky CASE Construction, která působí v celosvětovém měřítku a nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů

AGROTEC servis s.r.o

Dále nabízíme automobily pro stavební sektor od výrobců Iveco a Astra, ke kterým poskytujeme servis i přidružené služby. V České republice tyto činnosti zabezpečujeme skrze divizi AGROTEC nákladní automobily, na slovenském trhu působí dceřinná společnost AGROTEC Slovensko s.r.o.
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho vozidla jsou originální náhradní díly. Díky našemu centrálnímu skladu a e-schopu máte jistotu širokého výběru a rychlého dodání.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.