Ducato se slevou 124 448 Kč!


Chytrá a osvědčená dodávka

 

Fiat Professional se opět ujímá vedení. Je to nejprodávanější značka lehkých dodávek od ledna do září 2018. Klíčem k úspěchu byl právě model Ducato s počtem 1 195 prodaných kusů. Jste ve vedení i vy?
 

Je modernizované, efektivní, praktické a smart! Doba se mění a Ducato přizpůsobuje svoje vlastnosti současným požadavkům. Ve výbavě naleznete navigační systém, který ovládáte pomocí pětipalcového dotykového displeje s rozlišením, které vám umožní snadno se zorientovat a upozorní i na přítomné radary na zvolené trase. Rádio je vybavenou USB a CD mechanikou, což znamená, že můžete poslouchat hudbu přímo z vaše mobilu s vylepšeným ozvučením. Pro pohodlnou a bezpečnou jízdu jsou zpětná zrcátka vybavena vyhříváním a díky tempomatu se snadno zvládnou i delší cesty. Multifunkční volat se zase stará o pohodlí spolu s vyztuženou karoserii a dálkovým centrálním zamykáním. Vozidlo je vybaveno 6 rychlostní manuální převodovkou s pohonem 4x2 a ABS. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené pomoci v každé situaci.
 

FIAT DUCATO L3H2 -17%

 
Fiat Ducato - Agrotec

Dokáže se přizpůsobit vaším potřebám a přináší sebou komfort a styl. Díky výkonu 130 kW se nemusíte bát, že ho nebudete mít dostatek když ho budete potřebovat ani při celkové hmotnosti vozidla 4 t. Více než třicetileté zkušenosti vedli k tomu, že motor o objemu 2,3 l byl navržen pro prodloužení životnosti komponentů.
 

Buďte ve vedení s PROFESSIONÁLEM, kterého pro vás máme připraveného skladem a ihned k odběru!