Eurocargo

Eurocargo je celkem dostupné v 11 000 verzích daných kombinací různých variant produktu: 2 druhy motorů, 14 variant celkových hmotností a 7 výkonů, 12 převodovek, 15 rozvorů a 3 typy kabiny se dvěma provedeními střechy a navíc široký výběr systémů odpružení, převodů rozvodovky, náprav a pomocných pohonů (až 1 100 Nm).
Nákladní auto městem oblíbené, získalo titul "International Truck of the Year 2016.
  Vozidla skladem

Eurocargo

Motory v novém Eurocargo jsou Tector 5, čtyřválcový vznětový motor o objemu 4,5 l a Tector 7, šestiválcový vznětový motor o objemu 6,7 l. Portfolio dodávaných motorů nyní obsahuje sedm výkonových úrovní od 160 do 320 HP s maximálním točivým momentem 1 100 Nm, které doplňuje jeden CNG motor dodávající točivý moment 750 Nm a výkon 204 HP. 

Hi - SCR

Systém dodatečné úpravy spalin IVECO HI-SCR se vyznačuje ve srovnání s vozidly s řešením EGR+SCR nízkou hmotností a vysokou účinností, která eliminuje prostoje kvůli regeneraci. Regenerace filtru pevných částic (DPF) je pasivní, kontinuální a zcela řízená automaticky vozidlem. To znamená, že řidič nemusí vyvíjet žádnou aktivitu, nejsou potřebné pravidelné technické zastávky a komponenty nejsou vystavovány tepelnému zatížení, což zvyšuje spolehlivost a životnost dílů.
 

Mám zájem o toto vozidlo


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


 

Pobočky

Za téměř 20 let profesionální spolupráce s Agrotecem jsme se přesvědčili o spolehlivosti vozidel IVECO Eurocargo.
Tomáš Řezanina - MOSS logistics s.r.o.