Speciální nabídka vozidel pro stavebnictví

DŘÍČI Z AGROTECU VÁS VYBAVÍ NA KAŽDOU STAVBU


Podívejte se na speciální nabídku vozů IVECO a ZEBRA, které jsou speciálne vybavené pro podnikatele a společnosti ve stavebním sektoru.
 

IVECO DAILY 50C16 s třístrannou sklápěcí nástavbou CANTONI

Třístranná sklápěcí korba Cantoni se zesíleným ochranným rámem za kabinou je vhodná pro převoz sypkých materiálů nebo až šesti palet. Rám z "C" profilu snese velkou zátěž na jakékoliv stavbě.
 
daily-cab-attack-(1).jpg
Cena vyobrazeného vozidla s nástavbou 1 517 140 Kč bez DPH

Mám zájem o vůz
 
IVECO EUROCARGO s nosičem kontejnerů CTS 08 - 37

Nástavba má jednoramenný teleskopický nosič kontejnerů CTS PRO 08-37-S o výkonu 8t pro manipulaci , přepravu a sklápění vzad vanového kontejneru, vč. překládaní na přívěs, celkové délky 3 200mm - 4 500mm.
 
Daily-Cab-premium-(1).jpg
Cena vozidla již od 1 469 000 Kč bez DPH
IVECO X-WAY

Společně s robustním podvozkem verze Super Loader dosahuje IVECO X-WAY nejlepšího užitečného zatížení na trhu. Náš skladový vůz je vybaven speciální nástavbou CIFA SL9 CSD2 o objemu 9m3.
 
Daily-Furgon-(1).jpg
Cena vyobrazeného vozidla 2 854 800 Kč bez DPH
   
Mám zájem o vůz
 
IVECO TRAKTOR

Je ideálním partnerem pro jakýkoliv úkol a nabízí široké množství využití s pohony 4x4, 6x6, 8x8 a možností montáže různých stavebních a zemědělským nástaveb, sklopné korby, cisterny rozmetadla atd.
 
Daily-van-premium-(1).jpg
Cena vozidla již od 2 699 000 Kč bez DPH

Mám zájem o vůz
ZEBRA

Vůz nejmladší české automobilky ZEBRA nabízí motor s výkonem 72 kw a maximálním točivým momentem až 270 Nm. K dispozici až 45 druhů nástaveb, 36 měsíců záruky bez omezení a dostupný servis po celé ČR


Zebra-(1).JPG
Cena vozidla již od 1 650 000 Kč bez DPH

Mám zájem o vůz

Kontaktujte nás, nebo vyplňte kontaktní formulář pro nezávaznou nabídku. Naši prodejci vám rádi pomohou s výběrěm vozu pro vaše podnikání. 
 


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.