IVECO T-WAY posouvá hranice

Nový vůz řady Way je vytvořen pro ty nejtěžší podmínky

Více

Deset nových IVECO S-WAY zamířilo do TQM

Mnoholeté partnerství mezi TQM a AGROTEC Group pokračuje i v roce 2021. Podívejte se na fotografie nových vozidel v našem článku

Více

Přijímáme objednávky na IVECO DAILY MY22

Legenda mezi užitkovými vozy přichází v roce 2021 s velkou modernizací.  

Více

Představujeme nový Fiat Ducato 2021

Jeden z nejprodávanějších užitkových vozů do 3,5 tuny se v roce 2021 dočkal nové generace. Nový design, spolehlivé motory ,konetivita a mnohem více. To je nové Ducato

Více

Multifunkční vůz ZEBRA ihned k odběru

Ideální řešení pro města, obce a komunální služby. Navíc vůz v roce 2021 prošel změnami pro lepší funkcionalitu. Demo vozidla máme v Horní Suché a Brně. Přijeďte se k nám podívat. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Více
 

IVECO Trakker se slevou 100 000 Kč

Využijte speciální slevu na robustní vůz IVECO Trakker určený pro přepravu dřeva do těžkých podmínek. Dvě vozidla v našem bazaru k okamžitému odběru.

Více

Dovolená u nás nebo v zahraničí?

S vozy Fiat Professional to není žádný problém.  Společnost AGROTEC a.s. nabízí campingové vestavby pro vozidla Talento, díky kterým získáte svobodu na cestách, ale i praktický vůz pro vaši rodinu nebo podnikání. 
Více

IVECO S-WAY přijíždí s nadupanou výbavou !

A navíc s fantastickou cenou výborně vybaveného vozu jen za 77 900 EUR bez DPH

Chci vědět více  
Jako největší dealer značky IVECO nabízíme komplexní řešení pro vaše podnikání jak v městské tak v mezinárodní dopravě. Spolu s modely Fiat Professional, ASTRA a nově i ZEBRA, jsme schopni pokrýt veškeré požadavky od převozu osob až po specificky upravená vozidla do zemědělského a stavebního sektoru a to i včetně hasičských speciálů. Naším cílem je spokojený zákazník a systematické snižování jeho nákladů proto u nás naleznete vše pod jednou střechnou a to včetně financování, bazaru, půjčovny a originálních náhradních dílů. 
1992
Jsme tu s vámi od roku
11754
Prodaných vozidel za deset let
9
Počet poboček
95679
Počet servisních operací ročně
4
Zastupované značky

Akční nabídky

Premiéra IVECO T-WAY bude v Hustopečích

Srdečně Vás zveme 22.9.2021 v 9:00 na předváděcí premiéru nového IVECO T-WAY a nakladače CASE 821 G2. Čekají na Vás demo jízdy v terénu, občerstvení a bohatý doprovodný program.
Registrujte se prosím u Vašeho obchodního zástupce společnosti AGROTEC Group nebo přes náš online formulář v odkazu níže.
Více informací Vám rád poskytne p. Manca na tel. čísle +420 724 825 809

Registrace

 

Unikátní nabídka financování vozidel IVECO

Pokud uvažujete o modernizaci vozového parku, máme pro Vás unikátní nabídku. Jedná se o kombinaci výhodného financování, doprovodných služeb a akčního výběru vozů


Více

 


Aktuality