Zprostředkujeme pro vás školení řidičů

29. 06. 2021


Ve spolupráci se společností ECODrive Plus s.r.o nabízíme školení řidičů, které bude mít za cíl nejen osvojení hospodární a bezpečné jízdy, ale aby na konci každý účastník viděl jasné výsledky a měl radost sám ze sebe.
 

Odbornost a kvalitní služby na prvním  místě


Naši prodejci z divize AGROTEC nákladní automobily úspěšně absolvovali školení u společnosti ECODrive Plus s.r.o a rozšířili tím již své odborné dovednosti v prospěch zákazníka.
 

Jak dlouho trvá kurz?


Hodinový, půldenní nebo celodenní kurz? Čím více času na trénink máme, tím více dovedností získáte. I v krátkých kurzech klademe důraz na praktický nácvik jednotlivých úkonů, ale hodina je dobrá spíše jako ochutnávka naší práce, nebo pro doladění některých postupů po celodenním výcviku.
 

Samostatné školení


Pokud se chcete některému tématu věnovat jen na učebně, je to také možné a uspořádáme pro vás samostatný seminář. Obsah je vždy zaměřen na váš vozový park a vaše specifické podmínky. Požadavky předem probereme a program přizpůsobíme vašim časovým možnostem. 
 

Buďte lepším řidičem


Pracujeme s řidiči osobních vozidel, kamionů, autobusů, speciálních vozidel záchranných složek atd. Součástí praktických kurzů je dosledování dosažení požadovaných výsledků a další podpora od našich lektorů. 
 

Máte dotaz? Napište nám, ochotně Vám poradíme!

 
Máte zájem o školení? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář