Zažijte svobodu na cestách!

12. 05. 2021


Využijte jedinečnou nabídku naší půjčovny vozidel a vydejte se na cesty s našim Fiatem Talento ve speciální kempingové úpravě. Nemusíte tak řešit starosti s ubytováním a přenocováním. Jednoduše jedete tam, kam chcete vy.

 
pujcovna-Talento-kamping-do-3,5t-1.jpg
  Vyjímatelná kempingová vestavba


Královská postel


Základem je kvalitní odpočinek a proto postel ve vozidle splňuje všechny nároky pro zdravý spánek po náročném dni. Na posteli se pohodlně vyspí dvě dospělé osoby. Postel je sklápěcí a  šikovně se rozkládá  po sklopění zadní řady sedadel. Pokud tedy během dne potřebujete přepravovat více osob nebo zavazadel, s naší kempingovou vestavbou to není žádný problém.


 
pujcovna-Talento-camping-do-3,5t-2.jpg
Komfortní sklápěcí postel
 

Odkládací prostory


Každé kempovaní se sebou přináší zvýšené nároky na přepravu vybavení. Proto pod postelí naleznete dvě objemné schránky na všechno potřebné vybavení, bez kterého se na cestách neobejdete.  
pujcovna-Talento-camping-do-3,5t-(1).jpg
Odkládací schránky v zadní části vozu
 

Fiat Talento - spolehlivý parťák


Vozidlo je nadstandadně vybaveno zadními parkovacími senzory, autorádio včetně navigace s mapovými podklady východní Evropa, klimatizovaný interiér celého vozidla.Vozidlo je vybaveno potřebnými doklady, včetně zaplacené silniční daně, povinného ručení a havarijní pojistky. Před každou zápůjčkou provádíme kontrolu, čištění a desinfekci vozidla v našem vlastním servise. Máte tak 100% jistotu skvělého stavu. 


 
pujcovna-nakladnich-vozidel-camping-do-3,5t-8.jpg
  Po vyjmutí vestavby je možné osadit vůz třetí řadou sedadel

Rezervujte již dnes!

 
Nečekejte a rezervujte vozidlo již dnes, přes náš rezervační portál. Více informací a podmínek zapůjčení naleznete na stránkách naší půjčovny nákladních vozidel
  
Rezervace vozidla
 

Poradíme Vám

 
Můžeme Vám i jinak poradit ? Máte dotaz? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář