Vystavujeme na veletrhu PYROS

07. 10. 2021


AGROTEC Group je partnerem veletrhu PYROS/IDET
 
Od roku 1990 kdy vznikla společnost AGROTEC se 67 zaměstnanci se společnosti daří růst jak z pohledu obratu, tak i z pohledu rozsahu služeb. Nyní AGROTEC Group působí ve třech zemích a zaměstnává okolo 900 zaměstnanců, zastupuje 24 značek a působí ve 4 různých odvětvích. Za dobu působení společnosti na trhu prověřili její fungování různé ekonomické vlivy a jsme rádi, že i nadále roste naše důvěra v očích zákazníků. U nás si můžete být jistí tím, že prodejem naše služby ani zdaleka nekončí, protože našim cílem je poskytnout komplexní služby vycházející z potřeb zákazníků tak aby se mohli plně věnovat jejich podnikání a vše ostatní nechat na nás.

Skrze naši divizi osobních automobilů nabízíme autorizovaný prodej nových automobilů značek Škoda a Kia. Zajišťujeme veškeré služby spojené s nákupem nového vozu od financování až po jeho pojištění. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, prodej ND, služby karosárny, lakovny, mycí linky a čerpací stanice AGROTEC. Máme širokou paletu náhradních vozů.

Na divizi nákladných automobilů naleznete u nás značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL. Kromě prodeje a servisu vozidel nabízíme i náhradní díly a také přestavby vozidel přímo na míru. Naše vozidla slouží pro různé druhy podnikání jako je například městská doprava, či mezinárodní doprava, ale zabýváme se také speciály. Vozidla zaměřena do stavebního sektoru, zemědělského i veřejného. Dle požadavků a specifikace vám zajistíme kompletní přestavbu vozidla, příkladem mohou být požární vozy nebo komunální technika pro veřejnou správu. Za posledních 10 let jsme vám dodali přes 11 000 vozidel a naleznete nás na 9 pobočkách napříč českou republikou.
 
Více aktualit