Brněnský Dornych prošel rekonstrukcí


„Je tomu už 13 let, co se s vámi potkáváme na naší brněnské pobočce zaměřené na nákladní automobily a je nutno dodat, že rádi. Dlouhé roky jsme se zde zaměřovali pouze na značku IVECO a v Brně jsme se tak stali synonymem pro tuto značku. Není tomu však tak dlouho, co jsme rozšířili portfólio značek o jak jinak než o další italskou značku Fiat Professional. Již od roku 2011 jsme vám schopni nabídnout obě tyto značky a pokrýt vaše nejrůznější potřeby od přepravy osob přes mezinárodní dopravu až po práci ve stavebnictví. Na své si tak přijdou jak menší živnostníci, tak velcí mezinárodní autodopravci či stavební firmy.
 
Díky neustále se zvyšujícímu počtu zákazníků jsme se rozhodli zahájit nový rok v rekonstruovaném kabátu a ocenit tak dosavadní spolupráci. Tradičně se u našich modelů můžeme setkat s takzvanými facelifty a jeden takový můžete nyní vidět i u nás na pobočce v Brně. Náš showroom vás od března přivítá v novém, s novou tváři, novými prvky tak aby u nás stále vládla příjemná atmosféra. Na fotkách můžete vidět, že nešlo jen o pouhé malování. Po celou dobu rekonstrukce, která trvala více jak 3 měsíce, musel být servisní příjem přesunut do dočasných prostor. Celkem jsme investovali více jak 2 mil. Kč.
 
Při první návštěvě si okamžitě všimnete nových vstupních prostor s bezbariérovým přístupem a díky samotnému zvětšení prostor showroomu vás mile překvapí i počet vystavených vozidel. Ten jsme navýšili tak, aby jste si mohli pohodlně prohlédnout nejprodávanější modely obou značek. Všechno ale začalo u vizualizace, kde bylo zapotřebí rozhodnout samotné rozložení jednotlivých prvku, abychom udělali pro naše zákazníky příjemné a praktické prostředí. Najdete u nás nejen kvalitní služby autorizovaného servisu, prodej značek IVECO a FIAT, ale také po dobu čekání na opravu si u nás v naší odpočinkové zóně můžete vychutnat kávu, kterou vám rádi připravíme. K tomu bezplatné WIFI připojení je již samozřejmosti. Samotný výčet úprav naší pobočky je poměrně rozsáhlý a proto budeme rádi, pokud se rozhodnete za námi zastavit a pokochat se na vlastní oči. Rekonstrukce nebude probíhat pouze u nás, ale i město Brno plánuje v době od března 2018 rekonstrukci ulice Dornych a Plotní, která má podle dostupných informací trvat déle jak 2 roky. Dobrou zprávou však je, že po celou dobu této rekonstrukce bude naše středisko plně funkční a bez omezení, budeme se tedy těšit na vaši návštěvu.  
 
 IVECO a Fiat rekonstrukce Dornych