Stále v pohybu, stále na cestách, bez starostí

29. 04. 2024


Aby se investice do nových vozů vyplatila, je důležitá dlouhá životnost a bezproblémový provoz vaší flotily. Jak a kde tedy servisovat a zároveň ušetřit?

  

Proč by měl být autorizovaný servis první volbou?

Využívat služby autorizovaného servisu je důležité zejména v období, kdy je váš vůz stále v záruce.  Je důležité vědět, že pokud si necháte provádět opravy u neautorizovaného servisu, můžete ztratit tovární garanci, která je u některých vozů až pětiletá. To znamená, že pokud se následně vyskytnou problémy, budete muset nést náklady na opravy sami bez ohledu na to, zda je datově vůz stále v záruce. S autorizovaným servisem si udržíte garanci a jistotu, že výrobce bude stát za svým produktem. Vedle originálních dílů se během oprav používají také originální přípravky od výrobce, které jsou vyvinuty tak, aby plně odpovídaly specifikacím vašeho vozu.
 

Svěřte svůj vůz odborníkům, ušetří vám čas i peníze

Jednou z největších výhod autorizovaného servisu je odbornost servisních techniků a také podpora výrobce. Všichni servisní technici jsou školeni a certifikováni přímo výrobcem. Každý technik musí prokázat své znalosti o konkrétních vozech a jejich komponentech. Servis má také k dispozici manuály pro opravy vozů přímo od výrobce, které jsou pro samotnou opravu stěžejním materiálem. Takový manuál výrobce poskytuje pouze svým autorizovaným servisům a žádný jiný servis nemá prakticky možnost jej získat. Velkou roli hraje také získaná praxe. Naši servisní technici jsou specialisté pro jednotlivé značky a jejich zkušenosti se odráží nejen v kvalitě odvedené práce, ale také v rychlosti, jakou dokáží daný problém vyřešit.
 

Servisujte s předstihem, využívejte akční nabídky nebo servisní smlouvy

U servisních služeb platí víc než u čehokoli jiného „co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“. Plánovat opravy dopředu a využívat akční nabídky je jednou z cest, jak ušetřit čas, peníze i starosti.

 


Objednat na servis

 


Zvolte to středisko kam jezdíte pravidelně nebo které máte nejblíže
Volba služby:Jaký je vás preferovaný termín návštěvy?

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.