Srovnání KIA EV6 a FIAT Dobló

01. 01. 2022


KIA EV6 elektromobil budoucnosti

Tento sportovní crossover posouvá zažité hranice a nastavuje zcela nový směr. Design je plný překvapivých detailů a vůz tak zaujme téměř z každého pohledu. Nová KIA je postavěná na modulární  platformě  E-GMP, která vylepšuje jízdní vlastnosti a poskytuje velký prostor v interiéru.


 
Kia-ev6-exterior.jpg
 

Fiat Dobló je praktický parťák

Fiat Dobló má kompatní rozměry, pohodlnou kabinu a agilitu. Navíc ve vozidle Fiat Dobló naleznete i parťáka pro Vaše volnočasové aktivity, třeba i díky campingové úpravě.

KIA-EV6-range.jpg
 

KIA EV6 interiér

Futuristický interiér plný displayů u vozidla KIA kontrastuje s jednoduchým, ale účelným interiérem Fiatu Dobló. V elektromobilu je znát prémiový pocit, zatímco v italském voze je spousta prostoru a působí vzdušným dojmem.

KIA-EV6-interior.jpg
 
 

KIA EV6 dojezd

Nová KIA disponuje v nejsilnější verzi výkonem 325 koní zatímco Dobló je vybavené spolehlivým motorem 1.6 Multijet s výkonem 105 koní a sympatickou hodnou točivého momentu 320 Nm.  Dojezd u elektromobilu EV6 je v nejsilnější verzi až 506 kilometrů, co je na poměry elektromobilů nadprůměrná hodnota. S dieselovým Fiatem ujedete s lehkou nohou klidně až 1 000 kilometrů na jedno natankování.

Kia-ev6-elektromobil-dotace.jpg  
 

Závěrečné zhodnocení

Ve skupině AGROTEC Group dokážeme nabídnou nejširší paletu dopravních řešení. Elektromobil KIA EV6 je futuristický vůz s pokrokovou technologií, který zaujme designem a konektivitou. Fiat Dobló je zase klasické, spolehlivé užitkové vozidlo, které poslouží i jako rodinný vůz. Výběr vozidla již necháme na Vás... A my Vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás  kontaktovat, společně vybereme pro Vás to nejlepší.

Více