Speciál IVECO X-WAY pro přípravu krmní směsi dodala společnost AGROTEC Group

03. 11. 2021


Pro zákazníka dodala společnost AGROTEC Group vozidlo se speciální nástavbou s míchárnou krmní směsi. Jako nosič nástavby byl zvolen IVECO X-WAY s pohonem 8x4 a řiditelnou zvedací poslední nápravou. Vůz je vybaven motorem o výkonu 353 kw a automatizovanou 12stupňovou převodovkou a pomocným pohonem tzv. PTO pro pohon nástavby. Celková hmotnost vozidla dosahuje 32 tun.

iveco-x-way-(2).jpg
 
Nástavba je vybavena míchárnou o objemu 14.500 litrů s možností míchání 7,5 t krmné směsi, a celkovým objemem 18.600 litrů což odpovídá 11,5 t krmné směsi. Celá míchárna je uložena na tenzometrech umožňující kontinuální vážení, které je zobrazováno na digitálním displeji umístěném v zadní části nástavby  kde je umístěno ovládání. Nástavba je také vybavena kladívkovým šrotovníkem osazeným 160 kladívky s výkonem 30 t / hodinu a válcovým mačkačem o výkonu 20 t/ hodinu.Dvě míchací jednotky  zabezpečují   homogenitu zamíchání  1 : 100 000. Samozřejmostí je registrace MVKS na ÚKZÚZ  a výroba krmných směsí v režimu  BEZ GMO. 
 
iveco-nastavba-(2).jpg

Díky své robustní koncepci je IVECO X-WAY vhodný pro nejrůznější druhy nástaveb. Své uplatnění najde v zemědělství, stavebnictví a také v silniční přepravě. Ridiči bezpochyby ocení skvělý výhled z vozidla a snadné snadné ovládání všech funkcí v kabině pomocí aplikace Smart Connectivity Pack. K vozidlu je možné využít i službu vzdálené diagnostiky. V případě, že autodiagnostika vozu signalizuje závadu, služba umožňuje vzdálené programování bez nutnosti navštívit servis, což přináší provozovateli vozidla úsporu nákladů.

Společnost AGROTEC Group je na trhu od roku 1990 a od svého vzniku se vypracovala na největšího dodatale pozemní techniky v České republice. Na divizi nákladních automobilů Vám připraví nástavbu na vozidlo přímo na míru, včetně speciálů pro zemědelství a vozidla IVECO Traktor s homologací T.  
 

Máte dotaz? Napište nám, ochotně Vám poradíme!

Máte zájem o vůz? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář