IVECO S-WAY, na cestách jako doma!

11. 06. 2020


 
Prostor pro řidiče byl přepracován a vytvořen, aby poskytoval co nejvíce prostoru a výborný výhled. Po nasednutí do vozu hned upoutá kožený volant se zploštěnou spodní částí pro větší pohodlí nejen při nástupu do vozu, ale i při samotné jízdě 
 
kabina.JPG
Pracoviště ridiče
 

Kvalitní infotaiment je v dnešní době samozřejmostí. Na palubě IVECO S-WAY proto nesmí chybět. Pomocí funkce zrcadlení vašeho chytrého telefonu budete mít nejen svojí oblíbenou muziku vždy sebou.

obrazovka.JPG
Infotainment


Základem pro úspěšný den je dobrý spánek. Proto byla lůžková oblast vytvořena tak, aby jsi řidič mohl v noci dobře a kvalitně odpočinout. Spodní lehátko je lze vybavit měkkou, nebou tvrdší matrací.

Postel.JPG
Lůžková část

Speciální pozornost byla věnována osvětlení kabiny. Oči ridiče jsou po celém dni na cestách vystavené velké zátěži. Příjemné osvětlení proto zabezpečují světla typu LED.

ovladac-svetel.JPG
Ovládání světel v interiéru

Prostorná kabina nabízí v horní části tvarovou polici o objemu až 250 litrů. Místa pro vaše osobní věci bude teda vždy dostatek. K prosvětlení kabiny přispívá i střesní okno s roletkou.

okno.JPG
Odkládací prostor

Pohodlná sedadla jsou nabízená ve dvou variantech. Ve vyobrazeném látkovém provedení, nebo v luxusní kožené variantě. Logo IVECO v opěrkách je standardní u obou verzích.​


logo.JPG
Sedadlo řidiče

Konstruktéři IVECO S-WAY se v maximální možné míře snažili o co největší komfort a o příjemný pocit v kabině na dlouhých cestách. Veříme, že vůz S-WAY je ten správný společník, aby jste se vždy komfortně vrátili z cest do vášho domova. 
 
nazev.JPG

Více o vozech S-WAY