Půjčte si Daily AIR-PRO a zažijte budoucnost v podnikání

03. 07. 2023


Půjčte si Daily AIR PRO a zažijte budoucnost v podnikání

Značka IVECO vypustila novou řadu oblíbených vozidel Daily. Jedná se o model Daily AIR-PRO, který je vybaven jedinečným inteligentním pneumatickým odpružením s elektronickým ovládáním. Vozidlo zvyšuje komfort při jízdě, chrání řidiče při výkonu své práce a přizpůsobuje se požadavkům mise. U nás si můžete toto vozidlo vyzkoušet a až na 14 dní vypůjčit.
 

Jak vypůjčit?

 Zavolejte na číslo +420 602 595 805, nebo +420 724 270 270 a Daily AIR PRO je Vaše! 

 

Co přináší nového?

Daily obsahuje revoluční pneumatické odpružení AIR-PRO, které zajišťuje hladkou a bezpečnou jízdu pro řidiče i náklad. Tento systém reaguje téměř okamžitě na ztížené podmínky vozovky a každých 10 milisekund vypočítá ideální tlak v každém tlumiči tak, aby se co nejlépe přizpůsobil okolí. Dále se pyšní snížením vibrací o 25 % což mimořádně přispívá ke klidnému zážitku z jízdy.
Uživatel se může rozhodnout, které chování odpružení využije. Nastavení Soft přináší komfort, Load slouží pro optimalizaci ovladatelnosti a kontrolu náklonu při plném zatížení. Auto, poslední možnost nastavení, nechá vše na samočinných parametrech systému. AIR PRO zvyšuje bezpečnost řidiče a chrání náklad díky snižování úhlu v zatáčkách o 30 % tím, že snižuje zatížení vozidla.
10 sekund
Technologie AIR-PRO upraví výšku podvozku vozidla za méně než 10 sekund. Tím usnadňuje a zefektivňuje nakládací a vykládací operace. Paměťová funkce usnadňuje přípravu díky zapamatování vyrovnání s obvyklými nakládacími prostory.
 
Emise
Daily splňuje normy Euro 6-D Final a Euro VI-E, to znamená, že splňuje emisní limity v reálných podmínkách a po celou dobu životnosti vozidla.
 
Motor
Dva motory spolupracují tak, aby poskytly nejlepší výkon a úpravu při každé misi. Úspora paliva až 6 %. Věrnost udržitelnosti. 
 
Životnost
Zvýšení životnosti o skoro 20 % a bez výměny oleje. Snížení nákladů na údržbu a opravy až o 4 %.
 
Jednoduché ovládání AIR PRO
Jednoduché ovládání díky speciálnímu otočnému přepínači na přístrojové desce a nové grafice TFT.
 
Sedadla
Nová sedadla se středovými polštáři sedáku a prvky z paměťové pěny, která se přizpůsobuje tělu a rovnoměrně rozkládá hmotnost.
 
Snadná komunikace
Komunikace prostřednictvím hlasových prvků přes Amazon Alexa.