Představujeme Vám víceúčelová vozidla ZEBRA

16. 04. 2019


Od 1. dubna 2019 jsme rozšířili naše portfolio zastupovaných značek o viceúčelová užitková vozidla značky ZEBRA. ZEBRA Group je česká automobilka s 25 lety zkušeností s vývojem a výrobou užitkových vozidel, které slouží jako nosiče výměnných nástaveb s pohonem 4x4. V nabídce naleznete až 45 variant těchto nástaveb a to vše se zárukou 36 měsíců. Vůz je možné řídit již s řidičským oprávněním typu B a vyniká svoji cenou oproti zahraniční konkurenci.
 

 
Vůz je velice variabilní. Nabízí 45 druhů nástaveb a dlouhou a krátkou variantu podvozku. Krátká varianta je vhodná spíše na převážení méně objemného nákladu. Delší varianta má o 35 cm větší rozměr délky i rozvor náprav. Ostatní technické parametry obou verzí jsou stejné.
 
Multikára zebra
 
Vozidlo je vybavené tříokruhovou hydraulikou, která umožňuje nést nástavby vpředu, vzadu i na korbě. Díky tomu nabízí širokou škálu využití, například v letní a zimní údržbě silnic, úpravě zeleně, stavebnictví, průmyslových areálech a svozu odpadu. Maximální zatížení přední nápravy je 1900 kg a zadní 3100 kg.
 
Zebra průmyslová verze


S podvozkem 4x4 a výkonným 3,0l motorem zaručuje vysokou spolehlivost a odolnost. S výkonem 72 kW a maximálním točivým momentem 270 Nm přináší rychlost až 80 km/h.

Více o modelech ZEBRA