eDAILY nejlepší řešení pro městské cestování bez emisí

05. 12. 2023


Jediné elektrické užitkové vozidlo se stejnou tažnou kapacitou jako diesel

eDAILY přichází ve všech karosářských variantách, nabízí nejen klasický furgon, ale i další verze podvozku a kabin i jako minibus. Tyto varianty lze zvolit s jednoduchými koly na 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t a dvojitými koly na 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t GVW. Pro řidiče s licencí „B“ nabízí eDAILY nejvyšší řadu na trhu, do 4,25 t GVW. Podvozek, který se může využít jako základ pro nástavby lze osadit 15 kW elektrickým PTO.

Výkon elektromotoru je srovnatelný s výkonem dieselové verze. Maximální výkon dosahuje až 140 kW a maximální točivý moment 400 Nm, ten činí vozidlo ještě citlivějším a zpříjemňuje jízdu. Baterie jsou umístěny mezi bočními prvky rámu, aby je obklopovala speciální kovová klec. Řešení podvozku umožňuje instalaci jedné až tří modulárních baterií tak, aby žádný prvek nevyčníval nad rám. Toto řešení je ideální pro umístění nástaveb na kabinu a umožňuje nosnost až 20 m3 na dodávce. Díky pohonu zadních kol je nabízena maximální přilnavost všech podmínek a na všech úrovních užitečného zatížení s delší životností ve srovnání s řešeními s pohonem předních kol.

eDAILY je výborným pomocníkem na jakékoli trase, dosahuje rychlého zrychlení a maximální rychlosti 120 km/h za 35 sekund. Výkon lze zvýšit pomocí funkce Hi-Power, díky které lze dosáhnout špičkového výkonu například při předjíždění jiného vozidla nebo zdolávání prudkého svahu. Vozidlo nabízí kompletní výběr ADAS a bezpečnostních prvků, jako například asistent hlídání jízdního pruhu, asistence při bočním větru, asistence ve frontě a další.
 
15 kW
elektrický PTO
30 min
k nabití 100 km
400 km
dojezd v městkém provozu
50 %
úspora nákladů na údržbu


 
 

Rezervovat demo jízdu


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.