Nový IVECO S-WAY

03. 07. 2019


2.7.2019 bylo společností IVECO v Madridu představeno nové vozidlo S-WAY, které je následníkem známého vozidla Stralis. S tímto startem zavádí značka novou těžkou řadu IVECO WAY, která představuje silný posun směrem k poskytování integrovaného dopravního řešení pro zákazníky, které je ekonomicky a ekologicky udržitelné.

 

IVECO S-WAY: těžký nákladní automobil příštího desetiletí

 
IVECO S-WAY přebírá veškerá vylepšení předchozích generací a doplňuje je novou kabinou zcela přepracovanou podle potřeb řidiče a majitele. Provozovatelé logistiky potřebují pro své vozy špičkovou dostupnost, efektivitu a produktivitu. Nový IVECO S-WAY tento požadavek dokonale splňuje a poskytuje kompletní balíček funkcí a služeb vyvíjených se zaměřením na centricitu řidičů, udržitelnost a novou, rozšířenou úroveň konektivity zaměřenou na snížení celkových nákladů na vlastnictví.
Konstrukce nové kabiny poskytuje prvotřídní životní a pracovní podmínky s prostorným prostředím, vynikající ergonomií řízení a dobře naplánovaným uspořádáním, které kombinuje funkčnost s komfortem. Kabina řeší také bezpečnost řidiče díky zesílené konstrukci a mnohem lepší viditelnosti všude kolem a za všech podmínek.
Nový design optimalizuje aerodynamický výkon a dále snižuje spotřebu paliva až o 4%. K nízkým celkovým nákladům na vlastnictví přispívají také konstrukční prvky, jako je vícedílný nárazník, který dramaticky snižuje náklady na opravy, protože v případě poškození je třeba vyměnit pouze dotčený díl.
 

IVECO S-WAY: 100% připojené vozidlo

 
IVECO S-WAY taky využívá novou skříňku Connectivity Box, která umožňuje neustálé připojení k vozidlu a sbírá a zpracovává data v reálném čase. Majitelé a řidiči jsou neustále připojeni k vozidlu na svém mobilním zařízení nebo PC prostřednictvím uživatelsky přívětivého portálu MyIVECO a aplikace.
 

IVECO S-WAY: udržitelný nákladní automobil

 
Nový model IVECO S-WAY navazuje na vynikající udržitelný výkon těžkých linek značky a dosahuje dalších snížení emisí PM, NOx a CO2. Svým dědictvím kombinuje nízké TCO s nízkými emisemi. Toho je dosaženo díky exkluzivnímu systému následného zpracování HI-SCR a díky mimořádné účinnosti paliva, která je výsledkem pokročilé technologie motorů a převodovky Hi-Tronix, a mnoha řešení pro úsporu paliva, jako je Smart EGR.
S tímto vozidlem budete těžit ze všech výhod zemního plynu, který je jedinou bezprostředně dostupnou nízkoemisní alternativou k naftě v těžkém segmentu. Dodává emise částicových látek o 99% nižší než motorová nafta, o 90% méně NO2 a s biomethanem je CO2 o 95% nižší.
 

 
Další aktuality