Iveco X-Way

26. 09. 2022


Vůz Iveco X-Way spojuje nepokročilejší funkce řady IVECO WAY a nabízí maximální flexibilitu , díky které si zákazník může vše přizpůsobit svým konkrétním potřebám. Řada vozidel IVECO X-Way se hodí především pro stavební logistiku a městské přepravní mise.
JÍZDNÍ KOMFORT
Co se týče jízdního komfortu, ten je pozvednutý na co nejvyšší úroveň tak, aby splňoval očekávání řidiče a poskytoval co nejlepší jízdní prostředí. Nabízí 2 varianty čalounění pro sedadla, světelný a dešťový senzor, USB připojení, nový úložný prostor , rozsáhlou nabídku chadniček i s mrazničkou, noční prostor se spodním i vrchním lůžkem, které lze využít buď pro spolujezdce či odkládací prostor. Nachází se zde i panel infotainmentu s funkcí zrcadlení chytrého telefonu s aplikací MYIVECO EASY WAY.

MOBILITA
Díky dvanáctistupňové až šestnácstistupňové automatizované převodovce HI-TRONIX lze využít několik funkcí, jako režim ROCKING, režim OFF-ROAD, plazivý režim a 4 zpátečky, které usnadní zvládnutí terénních úseků.
Systém HI-TRACTION přepne na pohon všech kol, aby v případě potřeby umožnil maximální přilnavost a zlepšil tak manévrovanost a bezpečnost jízdy.
V nabídce je i široký výběr nárazníků - plastových, hybridních či ocelových řešení. Je zde možnost kombinace různých barev a materiálů.
MISE

Domíchávač:
Verze SL na podvozku 8x4, 9l motor o výkonu až 294kW a 1 700 Nm je nejlepší své kategorii z hlediska litrového výkonu s vynikající účinností spalování paliva. Volitelná jsou hliníková kola, které umožňují snížení pohotovostní hmotnosti až o 165kg. Zatížení na přední nápravu až 9 tun a díky robustnímu podvozku (rám o tloušťce 7,7 mm) lehce zvládne mimořádné nároky při plném naložení.

Sklápěč:
Podvozek konstruován pro zvládnutí nejvyššího užitečného zatížení ve svém oboru. K dispozici je široká nabídka podvozků (včetně různých výšek) a konfigurací náprav. Na výběr jsou motory o objemu 9, 11 či 13 litrů.

Jednoramenné a dvouramenné nosiče kontejnerů:
Třetí řízená náprava nabízí vynikající manévrovatelnost. Potřebný výkon a zatížení zajistí systém HI-TRACTION, zadní LED světla jsou samozřejmostí.

Jeřáb a plošina:
Robustnost a modulární koncept vozidla umožňuje umístit jeřáb za kabinu, do středové části nebo do zadní části vozidla, zorné pole zajišťuje vynikající výhled kolem vozidla. Vertikální výfukový systém zajistí čistší vzduch kolem vozidla. Hydraulický okruh jeřábu je poháněn pomocným pohonem  připojeným na převodovku či na motor. 

Dále jsou v nabídce například vozy: pro Sklápěcí návěs (bezpečnost zajišťují systémy EBS, ESP, AEBS a LDWS, v nabídce široká nabídka točnic s různými výškami a polohami), Lesnický nakladač (3 varianty vozidel, varianty výšky podvozku (ON, ON+, OFF), skvělý obrysový poloměr otáčení), pro Komunální služby (výběr z pohonů Multipower či sendvičový pomocný pohon, třetí řízená náprava či přední i zadní kotoučové brzdy).

 
Do světa alternativních paliv zapadá model IVECO X-Way NP pro lehké terény s pohonem zemního plynu. Nádrže jsou dostupné ve verzi CNG, LNG či C-LNG s dojezdovou vzdáleností až 1 600km.
 
 
Kontaktujte nás, rádi Vám nezávazně pomůžeme a poradíme. Jsme online 24/7.
Poptávka vozu