IVECO S-WAY na Masarykově okruhu

28. 11. 2019


Vlajková loď značky IVECO byla oficiálně představena českému a slovenskému trhu v rámci dvoudenního programu, který odstartoval v jedinečném prostředí hradu Špilberk a vyvrcholil na Masarykově okruhu.
 
S-WAY na Masarykově okruhu
 
Na okruh dorazilo téměř 200 lidí, kteří si chtěli vyzkoušet tuto novinku zaměřenou na dlouhé trasy a maximální konektivitu. Na výběr pro testování bylo k dispozici několik výkonnostních typu, S-WAY S480 až S560. Na okruhu se však nejezdilo jen tahači, hosté si mohli vyzkoušet také vozy značky Alfa Romeo, jelikož se akce konala ve spolupráci s FCA Group kam tato značka patří. Alfa Romeo byla na místě zastoupena modely Giulia, Stelvio a Quadrifoglio s výkonem od 280k510k. Pod vedením zkušených řidičských koučů se pak stala jízda s těmito vozy opravdovým a nezapomenutelným zážitkem. Pro volné chvíle byl na místě k dispozici i plnící stojan LNG se Stralisem XP, kde se hosté mohli dozvědět spoustu zajímavých informací o alternativních pohonech. Mimo jiné i to, že byl předán první LNG IVECO tahač v ČR. Třešničkou na dortu celé akce byla přítomnost závodního Ferrari 488 Challenge spolu s jezdcem Josefem Králem. Jízda v tomto speciálu byla odměnou pro ty, kteří zajeli nejlepší časy v profesionálním závodním simulátoru 301.

Business director pro Českou, Slovenskou a Rumunskou republiku Vincenzo Nicolo k novému modelu uvedl:
„IVECO S-WAY přebírá veškerá vylepšení předchozích generací a doplňuje novou kabinu zcela novým designem podle potřeb řidiče a majitele. Nový vůz IVECO S-WAY poskytuje kompletní škálu funkcí a služeb vyvíjených se zaměřením na řidiče z hlediska komfortu jízdy a kvality práce na palubě s vynikající ergonomií a přitažlivým a příjemným prostředím pro řízení, práci a odpočinek.“
 
Vincezno a Sway
 

IVECO. DRIVE THE NEW WAY

Nový S-WAY symbolizuje kompletní designová změna kabiny, která díky propracované aerodynamice přináší až 4% úsporu paliva. Modulární nárazník pak snižuje náklady v případě, že dojde ke kolizi. Lze totiž vyměnit pouze poškozenou část a nikoli celek. Nová kabina také zvyšuje viditelnost z kabiny což přispívá ke zvýšení bezpečnosti provozu. Dalším klíčovým prvkem je výkonný nástroj „Connecticity Box“, který umožňuje neustále připojení. Sbírá a vyhodnocuje data v reálném čase a majitel vozidla je pak v neustálém spojení se svým vozidlem. Řada IVECO WAY totiž razí nový způsob „orientace na zákazníka“ a to jeho maximální podporou při užívání vozidla, ale i po skončení životnosti vozidla.