IVECO je partnerem závodního týmu REPSOL HONDA MotoGP

23. 07. 2020


Tahače IVECO budou další dvě sezony sloužit pro nejúspěšnější tým v historii MotoGP. Tým Repsol Honda MotoGP si vybral nové tahače IVECO pro svůj vysoký výkon, spolehlivost, úsporu paliva, nízké provozní náklady a konektivitu. IVECO se díky své dlouholeté tradici sponzoringu MotoGP připojuje k týmu Repsol Honda a bude se snažit podpořit tým na cestě k vítězství na evropských závodních okruzích v následujících dvou sezónách. Nový vůz IVECO S-WAY přepraví veškeré vybavení, které potřebují jezdci týmu, Marc Márquez a Alex Márquez, v rámci závodů mistrovství MotoGP v Evropě.

 
Honda-(2).jpg
Marc Márquez na závodní trati

Nový IVECO S-WAY obsahuje mimo jiné i cloudové připojení Microsoft Azure. Stejně jako závodní tým v MotoGP neustále sleduje časy a telemetrii, i nový nákladní vůz IVECO je v neustálém kontaktu s kontrolní místností, kde tým odborníků monitoruje údaje o vozidle, provádí diagnostiku na dálku a také provádí upgrady palubního softwaru pro zlepšení výkonu a předvídání potřeb údržby. Harmonogram této sezóny byl ovlivněn situací Covid-19 a některé evropské závody zrušeny. Plány narušil i pád Marca Márqueze v Jerezu. 

 
5ef058579293b9-10029672.jpg
IVECO S-WAY v barvách týmu HONDA HRC

Kromě přepravy veškerého potřebného vybavení, včetně náhradních dílů a nářadí, plní vozidla tahače řadu dalších funkcí. Nákladní automobily IVECO S-WAY budou také přepravovat přívěsy, které se na závodech přeměňují na kancelářské a odpočinkové prostory pro jezdce a ostatní členy týmu.

 
Více o vozech S-WAY