IVECO na veletrhu Brussels Motor Show

14. 02. 2019


 
Poté, co společnost IVECO na veletrhu IAA v roce 2018 vynikala svým prvním stoprocentním beznaftovým stánkem, letos na 96. ročníku Brussels Motor Show představila svou řadu lehkých a středních užitkových vozidel s technologií Natural Power CNG. Akce se konala v Bruselu od 18. do 27. ledna 2019.
 
IVECO_BrusselsMotorShow
 
Mezi vystavovaná vozidla na zemní plyn patřila dodávka Daily s polovinou oken, dodávka Daily na doručování balíků, podvozek Daily a v neposlední řadě také střední nákladní vůz Eurocargo.
Skupinu vystavených vozidel na stánku uzavírá Daily Hi-Matic s velice účinným naftovým motorem a osmistupňovou převodovkou.
 
Pro „stánek nejmilovanější dodávky“ vybrali organizátoři dodávku Daily Natural Power z veletrhu IAA. Byla představena v unikátním kabátě limitované edice ke 40. výročí. Účelem tohoto stánku bylo zdůraznit oblibu řady IVECO Daily na zemní plyn.
 
Společnost IVECO se snaží ulehčit environmentální situaci kvůli dopadům naftových technologií. Díky řadím Daily a Eurocargo je snížení ekologické stopy možné.

 
IVECO_BrusselsMotorShow
  
Efektivní řešení dopravy v městských oblastech nabízí exkluzivní převodovka IVECO Hi-Matic. Společnost představila historicky první lehká užitková vozidla Daily Hi-Matic Natural Power s 3,0l motorem na CNG a osmistupňovou automatickou převodovkou v celém odvětví, která spojují ekologická nízkoemisní paliva a skvělou manipulovatelnost. Aby společnost prezentovala všechny aplikace, které řada nabízí, vystavila  tři modely: dodávku s polovinou oken v kabátku ke 40. výročí Daily; podvozek s kabinou vybavený plošinou Scanttolini; a dodávku vybavenou pro doručování balíků od společnosti Spier s designem z dílny Garage Italia na počest výročí Daily. Skupinu vystavovaných vozidel v tomto segmentu uzavírá podvozek s kabinou Daily Hi-Matic vybavený zvedací plošinou, na které je vystaveno závodní Ferrari.
 
Výstavu posílila i nově představená generace Daily 4x4, která prošla významnou obnovou a zahrnuje celou škálu terénních a silničních vozidel. Mnoho verzí (dodávka, s kabinou, bez kabiny, kabina pro posádku) jí dodává značnou univerzálnost. Na Motor Show jsme měli možnost si prohlédnout první sedmitunové vozidlo na trhu, GVW 4×4, se zatížením až 4 300 kg a volbou karoserie do délky až 5 m. Nová řada 4x4 nabízí převodovku IVECO Hi-Matic, brzdové kotouče se systémem ABS, elektronický stabilizátor a mnoho dalšího.
Další aktuality