IVECO DAILY 4x4 pro zdravotnickou záchrannou službu

17. 03. 2021


Pohon 4x4 zabezpečuje pro toto vozidlo výjimečné terénní schopnosti, což dokazují i naše fotografie. Rám vozidla je zkonstruován ze speciální oceli s 5 mm silným C profilem a je vhodný pro nejrůznější druhy nástaveb. V článku Vám ukážeme vozidlo s nástavbou pro záchranáře.
Ve Zlínském kraji budou vozidlo mimo jiné nasazovat i v případě hromadných neštěstí. Účelem vozidla je být jako první na místě neštěstí i v těžce přístupném terénu. Záchranáři ze Zlína, kteří působí i jako instruktoři nám předvedli terénní schopnosti vozidla IVECO DAILY 4x4 přímo v praxi, díky čemu vznikly i naše krásné dynamické fotografie.  V nástavbě nalezneme nezbytné vybavení pro ošetření a roztřídění zraněných dle jejich stavu a také několik nosítek pro transport zraněných. V tomto případě nalezneme ve výbavě vozidla IVECO DAILY 4x4 i nafukovací stan, který poskytne zdravotníkům zázemí v terénu. Samozřejmostí jsou výsuvné LED reflektory pro osvětlení terénu včetně osvětlovacího balonu a po stranách nástavby nalezneme několik zásuvek na napájení. Úpravy vozu se dotkly také interiéru vozu, kde nalezneme sklápěcí stoleček, obrazovku kamery a několik zásuvek na 230 a 12 V.
V neposlední řadě chceme poděkovat záchranářům za jejich prácí, ale také za nadšení pro techniku. Děkujeme a uvědomujeme si, že pro ně to není jenom práce, ale i životní poslání. Proto jsou, díky jejich práci, velkou inspirací pro společnost.
Děkujeme!
Více o vozech pro záchranné složky    IVECO DAILY 4x4 v hasičské úpravě
 

iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-2.jpg

Iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-6-(1).jpg

iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-7.JPG

iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-10.JPG

Iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-9.JPG
 
Iveco-daily-4x4-hasici-sanitka-1.jpg