IVECO a CASE Rodeo 2019

18. 12. 2018


Přijďte se podívat, pobavit, zasoutěžit a vyhrát! Jako pro každý rok tak i pro rok 2019 platí, že značka CASE Construction pořádá svoji národní nominační soutěž do mezinárodního finálového kola soutěže CASE Rodeo v Paříži. Tato soutěž testuje zručnost strojních obsluh až na samé hranice a pro tento ročník bude novinkou i aktivní zastoupení značky IVECO v roli nedílného partnera tohoto dne. Tak aby mohla vyniknout spolupráce těchto značek, která je běžná z praxe ve stavebním sektoru a s příchodem nového modelu X-WAY se tak ještě prohloubila o další úroveň.
 

 30. Ledna 2019 v Hustopečích - areál AGROTEC 

Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a prezentaci modelů obou značek. A to i aktivně na připravené terénní dráze, kdy si můžete ovladatelnost vozidel a strojů sami vyzkoušet. Samozřejmě nebudou chybět ani zmíněné soutěže, které budou zaměřeny hlavně na zručnost a přesnost. Nově budou zařazeny soutěžní disciplíny IVECO rodeo Drive jako rozšíření zábavního programu. Pokud jste držiteli strojních průkazu tak po registraci vám bude obnoven  na místě zdarma.

 
Case rodeo, Zbyněk Loucký
 

Troufáte si na maštal Luckyho Luka nebo přesnost podle Billyho the Kida?
 

Jak už nám název napovídá, celý den se ponese ve westernovém duchu se Zbyňkem Louckým jako moderátorem. Nebude chybět ani občerstvení, těšit se můžete na dobroty z pravé moravské zabijačky.

 
Case rodeo, zabijačka
 

Značka CASE je zaměřena výhradně na stavební odvětví a působí v celosvětovém měřítku a nabízí úplný sortiment strojů. K vidění tak bude vše od nejmenších kolových nakladačů až po pasové rypadlo. Z pohledu značky IVECO můžete aktivně na polygonu vyzkoušet Trakker 6x6, X-WAY 8x4, Eurocargo 180E25 a Daily 50C18Z. Na všech uvedených modelech naleznete sklápěcí nástavby od VS MONT, MOLČÍK nebo Cantoni. Další vozidla budou zastoupena statickou prezentací včetně značky Fiat Professional.

 

Case rodeo, iveco, agrotec

Pro účast je nutné registrovat se na formuláři níže