Fiat Dobló a Amazone Black Pantera

15. 04. 2021


Amazone Black Pantera v Hustopečích


Tým divize závěsné a přívěsné techniky získal jako jediný v Evropě černou Panteru. Unikátní samochodný postřikovač, jediný v tomto provedení na světě, přijel do Hustopečí. Následujících pár týdnů bude hlavní hvězdou letošní BLACK PANTERA DEMO TOUR. A Fiat Dobló je ideální doprovodní vůz pro tento nádherný stroj. 
 

Fiat-doblo-amazone-black-pantera2-(1).jpg

Fiat Dobló a Amazone Black Pantera, to je ideální kombinace 
 

Amazone Black Pantera je jediná na světě


Černá Pantera byla vystavena v roce 2019 na veletrhu Agritechnica v Německu jako výroční model k 50 letům výroby postřikovačů firmy AMAZONE. Původně nebyla určena k prodeji. Před dvěma měsíci přišla ale do AGROTECu informace, že Němci plánují Black Panteru prodat. Svoji nabídku rozšířili mezi své odbytové trhy po celé Evropě. „Ve finále skončilo Německo a Česká republika, tedy my, AGROTEC Group. Nakonec jsme dostali přednost před Německem,“ říká produktový manažer Adam Tamáši.
 
Fiat-doblo-amazone-black-pantera-1-(1).jpg

Fiat Dobló má kompaktní rozměry
 

Fiat Dobló je ideální doprovodné vozidlo


Doprovodní vozidla najezdí při přesunech zemědelské techniky spoustu kilometrů. Fiat Dobló má pro tento účel kompatní rozměry, pohodlnou kabinu a agilitu. Navíc ve vozidle Fiat Dobló naleznete i parťáka pro Vaše volnočasové aktivity, třeba i díky campingové úpravě.
 
Více informací o Fiatu Dobló