eDucato již v AGROTECU

04. 10. 2021


Automobilový průmysl, tak jak jsme ho dosud znali, se výrazně mění a běžné spalovací motory vlivem přísných regulací emisí CO2 ze strany Evropské unie jsou na ústupu. Je naší odpovědností na tuto skutečnost reagovat a být připraveni na novou éru automobilismu. Proto je nám ctí do našeho portfolia vozidel Fiat Professional přivítat první čistě elektrický model – elektrické Ducato, které oproti konkurenci vyniká svými vlastnostmi a nabízí více možností a konfigurací:
-          nejširší nabídka verzí na trhu, podobná klasickému Ducatu (verze furgon, prosklená a poloprosklená dodávka, kabina, osobní verze Combi a Panorama) - osobní verze budou k dispozici ve druhé polovině roku 2021.
-          verze Van s rozměry L2H1 - L4H3, kabina s rozměry L2 - L4, osobní verze L2H2.
-          na výběr 2 kapacity baterií - 47 kWh nebo 79 kWh.
-          nejdelší dojezd na trhu užitkových vozidel - až 370 km podle WLTP.
-          nejširší možnosti nabíjení - 6,6 kW - 22 kW střídavým proudem (AC) nebo 50 kW stejnosměrným proudem (DC), případně z klasické zásuvky 230 V.
-          záruka, servis a rozšířená asistenční služba na 5 let / 120 000 km zdarma ke všem vozidlům.
 
 

Rezervujte si testovací jízdu

 
Máte zájem o testovací jízdu? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!Kontaktní formulář