Den otevřených dveří v Olomouci

19. 05. 2019


Už tomu budou skoro dva roky, co jsme měli možnost potkat se na dni otevřených dveří naší Olomoucké pobočky. Ale pozor, den D už se zase nezadržitelně blíží! V pátek dne 24.5. totiž do toho budeme „Šlapat s AGROTECem“.
 

Registruj se a získej DÁREK!
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.


pozvanka-DOD-Olomouc-2019.jpg

Přijďte a zažijte s námi velkolepou freestyle bmx show s mistrem světa i mistrem České republiky Janem Jílkem. Uvidíte akrobatickou show na kolech a na největší mobilní překážce roku 2018 JF DOUBLE SHOW. Tato obří překážka (26 x 5 metrů) umožňuje jezdcům ty nejatraktivnější triky jako jsou salta a mnohé další akrobatické rotace ve výšce 5 metrů nad zemí. Zkušení sportovci pro vás připraví také výuku základních dovedností. A abyste si mohli vyzkoušet svoje nově získané zkušenosti, tak nebude chybět ani soutěž a nakonec autogramiáda.
 
jf-show-rampa.jpg
 

Připraveno toho máme mnohem více!


Po celou dobu je zajištěno občerstvení ve stylu street food spolu s výbornou točenou zmrzlinou zdarma. Budete si moci zalétat s dronem, které budou k dispozici po celou dobu akce nebo si poslechnout a osahat novinky ze světa užitkových a nákladních automobilů. K vidění bude i námi nově zastupovaná značka ZEBRA.
 
Pravidla a podmínky soutěže o powerbanku na Facebookovém a Instagramovém profilu.
 
Další aktuality