Den otevřených dveří AGROTEC Group 2021

26. 08. 2021


18. září 2021, 9:00 až 13:00
 Hustopeče, Brněnská 74

Už jste jeli na traktoru? Přijďte do AGROTECu, svezeme vás!  

Ještě více traktorů ke svezení, soutěž o jízdu s rally jezdcem Honzou Kopeckým, atrakce pro děti, brněnští Poutníci a spousta další zábavy. Den otevřených dveří v AGROTECu je letos 18. září. Začínáme v 9:00, letos s heslem – S AGROTECem na plný plyn… aneb těšte se, na čem všem vás tentokrát svezeme!

Těšili jste se na naše tradiční DOD? To jsme rádi! Dlouho jsme se nemohli potkávat, sdílet spolu běžné radosti. A teď to jde! Tak přijďte na tradiční Den otevřených dveří v AGROTEC Group. Letos s ještě bohatším programem.
  
V plánu jsou artistická vystoupení na našich strojích, cvičení na teleskopickém manipulátoru, akrobacie na gumě a další zajímavé disciplíny.

S rally jezdcem Honzou Kopeckým by se chtěl v závodním autě svézt každý. V sobotu 18. září pojede ten, kdo vyhraje. I vy máte šanci. Sledujte náš web, brzy zveřejníme podrobnosti. Na rally stanovišti bude i náš AGROTEC CZECH ABARTH TEAM.

Malovat na zeď, to nic není. U nás si můžete pomalovat auto nebo na něj něco napsat. Váš vzkaz zaručeně nezapadne. K dispozici po tyto účel bude totiž zcela nová ŠKODA OCTAVIA v bílé barvě.

Milují vaše děti skákací hrad? Tak u nás zažijí nevídané. Vyřádí se na nafukovací mlátičce, Jurském parku a dalších. Budou autíčka i čtyřkolky a překvapení – svezete se na něčem, na čem jste se určitě ještě nesvezli! To si ale necháme jako překvapení.

… a samozřejmě všemi oblíbená jízda na traktorech! Protože víme, že je to ze všech lákadel to největší, nachystáme pro vás traktorů ještě víc! Dostane se na všechny budoucí traktoristy! 

Káva bude zdarma, výborné občerstvení zajištěno. K tomu všemu nám budou hrát brněnští bluegrassoví Poutníci.

Těšíme se na vás!

Akce se koná v areálu společnosti AGROTEC a.s. a zaparkovat bude možné za mycí linkouv areálu společnosti AGRI CS či u pobočky AGROTEC nákladní automobily.


                                                                                    
 

Více aktualit