Podporujeme nadaci Truck HELP

10. 06. 2019


Nadace Truck HELP byla založena roku 2003. Od té doby pomáhá pozůstalým rodinám a dětem po smrti, nebo vážném úrazu řidičů nákladních vozidel nebo autobusů z povolání. Stará se o ně a pomáhá jim až do ukončení středoškolského vzdělání a zvyšuje povědomí o nebezpečí na silnici. 

Nadace bere rodiny jednou ročně na dovolenou a platí jim úplně všechno. Pro všechny rodiny je to jediná dovolená v roce, protože povětšinou matky přišly o živitele rodiny. Nadace dává dětem i finanční dary k narozeninám a Vánocům a pomocí příspěvků motivuje děti k dobrým známkám ve škole. 
 
Nadační rodiny na dovolené v Itálii
 
Firma AGROTEC Group je hrdá na to, že patří mezi hlavní partnery této nadace a může pravidelnými finančními dary pomoci těm, kteří se nemohou bránit- dětem. Darovat můžete i Vy zasláním dárcovské SMS, DMS, příspěvku na účet nebo složenkou a nebo koupí propagačních předmětů nadace. Na nadačním webu najdete i dárcovskou kalkulačku, která vypočítá, jaké měsíční příspěvky můžete posílat a jak si je můžete odečíst z daní. Najdete tam i příběhy všech dětí o které se nadace stará.