Czech Cycling Tour

10. 08. 2018


Včerejším dnem odstartovala jedna z největších sportovních akcí v Olomouckém a Moravskoslezském kraji tohoto roku. Czech Cycling Tour 2018 na které mimo jiné mohou diváci spatřit týmy, které se účastnili letošní populární Tour de France nebo Giro d Italia.
Začatek závodu začal týmovou časovou z Dukelské ulice v Uničově, kde díky rovnému terénu závodníci jedou více něž 50 Km. Časovku o délce 18,2 Km ovládl tým BORA hansgrohe.

1. BORA hansgrohe 19:33
2. CCC Sprandi Polkowice +13
3. Wilier Triestina - Selle Italia +50
4. UNO-X Norvegian Dev. Team +50
5. Israel Cycling Academy +58
6. Bardiani CSF +1:02
 
Nor Tobias Foss jako nejrychlejší závodník týmu UNO – X Norvegian získal dres AGROTEC group, tímto mu gratulujeme a držíme palce do dalších etap.
 
tobias-foss.jpg
 
Následující etapa povede Olomouce přes Pustevny (což je zároveň i nejvyšší bod trasy s 1008m) až na Zámecké náměstí, to je nějakých 197,7 Km a závodníci by tuto trasu měli zvládnout zhruba za 5 hodin a 20 minut. Na obrázku níže můžete vidět jak se závodníci seřazují na start právě této etapy.
 
Czech Cycling Tour - Agrotec
 
Sobotní etapa se dá považovat za opravdovou zkoušku ohněm, osm horských prémií na této trase může být důkazem nebo i to, že závodníci pojedou na Dlouhé stráně, Červenohorské sedlo, Vidly, Lyru a Hvězdu. Celkové převýšení pouze těchto zmíněných hor je neuvěřitelných 4 979 m. Nedělní a tedy poslední epata se jede Olomouc – Dolany a ani tady to nebude jednoduché, protože již několikrát se zde rozhodovalo o konečném pořadí.

Doprovodným programem vás provází skupina Premier či legenda sportu Dominik Hašek. Pro děti jsou připraveny různé soutěže a naše balónky, které si můžete vzít přímo z našeho pickupu Fiat Fullback. Přijďte, těšíme se na vás! Veškeré detailní a aktuální informace o závodu můžete naleznout na tomto odkaze www.czechcyclingtour.cz. O zajištění kvalitního zvuku pro skupinu Premier se stará náš IVECO promotruck. Tento multimediální kamión je vybaven špičkovou audiovizuální technikou a pokud by jste se chtěli dozvědět více tak veškeré informace naleznete na jeho stránkách zde.
 
Skupina Premier a Agrotec promotruck
 
Na závodech takových rozměru nemůže chybět ani Iveco Eurocargo či dokonce Stralis, které jsou hojně využívány profesionály jak můžete vidět na fotkách. My jsme vozový park ještě obohatili o Doblo, Daily a samozřejmě Fullback.

 
S Fullbackem ke hvězdám
 

Sledujte žívá vysílání na našem instagramovém účtu