Brněnský tým AGROTEC dostal odměnu za účast v soutěži IVECO

25. 09. 2020


Naši kolegové z divize nákladních vozidel v Brně se přihlásili do soutěže v týmových tričkách IVECO. „Přemýšleli jsme, kde se u nás vyfotit a jelikož jsme pro každou srandu, napadlo nás, že se všichni vyfotíme s novým tahačem IVECO S-WAY“, říká příjímací technik Petr Stejskal. Samotné focení jsme si užili i když jsme měli jen omezený čas, protože středisko bylo v plném provozu a všichni pak spěchali na své pracoviště. Fotografie měla velký úspěch na sociálních sítích, a dokonce se sdílela i ve fanouškovských skupinách IVECO. Za účast v soutěži dostal tým z Brna od zastoupení IVECO dva velké dárkové koše plné středomořských ale i tradičních českých pochutin.
 
web.JPG
Tým z Brna s dárky od společnosti IVECO

Každý si přišel na své a dárky si zaměstnanci spravedlivě rozdělili. Jeden z dárků byla i zarámována soutěžní fotografie, kterou si vedoucí střediska hned vystavil ve své kanceláři.
„Jsme moc rádi za tenhle druh aktivity, který podporuje týmového ducha“ dodává Jiří Hort vedoucí střediska. Děkujeme společnosti IVECO za milé překvapení a zároveň děkujeme všem zákazníkům za jejich projevenou důvěru.   
 
Více článků