Ducato

K vybraným skladovým vozům Ducato nyní zimní pneumatiky zdarma
Variabilní využití při přepravě osob a zboží. Přizpůsobí se Vašim potřebám a stane se nenahraditelným společníkem! Motor o obsahu 2,3 MTJ se vyrábí v provedení 120k, 140k, 160k a 178 k. Dodávkové vozidla se vyrábí v provedení L1H1 až L4H3.
Provedení Fiat Ducato Kabina umožňuje dostavbu vozidla na valník, 3 stranný sklápěč, kontejnerový nosič nebo plachtovou nástavbu pro přepravu 6 - 8 – 10 palet. V neposlední řadě Fiat Ducato Eurobox umožňuje přepravu až 7 palet s nosností až 1450 Kg
Mám zájem o vozidlo   Vozidla skladem

Ducato

Veškeré prvky interiéru a exteriéru jsou intuitivní a rychle proměnné, vyladěné podle specifických požadavků různorodých potřeb dopravců. Kabina řidiče nadchne spoustou moderních a praktických elementů, od držáků na láhve a kelímky, po dotykový panel s rádiem a navigací. Nové Fiat Ducato se pyšní velkorysým prostorem pro řidiče s velkým množstvím úložných prostorů, variabilitou a komfortem, např. sedadly s opěrkami s vlastním vyhříváním.
 

Pobočky

Pro svůj pracovní tým si vybírám jen kvalifikované a spolehlivé lidi, u vozů je to stejné. Proto jsem zvolil firmu AGROTEC a Fiat Ducato.
Petr Viktorini - Petr Viktorini