Pomáháme nadaci Truck HELP

08. 06. 2018


Již od roku 2006 máme tu čest každoročně přispívat nadaci Truck HELP a pomáhat tak dětem a rodinám po obětech dopravních nehod řidičů z povolání a to jak nákladních vozidel tak autobusů. Nadace byla založena v roce 2003 ve spolupráci se Sdružením automobilových dopravců Česmad Bohemia.

Cílem nadace je finanční, hmotná i nehmotná pomoc. Nadace se také organizačně a finančně podílí na prevenci v oblasti dopravních nehod řidičů a při zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Partnery nadace Truck HELP se během své existence stalo velké množství významných subjektů z automobilového průmyslu. Partneři se podílejí na financování a organizování různých akcí pro děti a jedním z partnerů je i AGROTEC a jeho divize nákladních automobilů, která přispívá každoročně již 12 let. Letošní rok je pro nás významný, protože celková přispěná částka dosáhla 300 000 Kč.

Každé dítě dostává měsíční příspěvek 1 500 Kč, narozeninový dárek 700 Kč a vánoční dárek 1 000 Kč. Na jedno dítě tak připadá roční příspěvek v celkové výši 19 700 Kč. AGROTEC tak svojí podporou přispěl už na 15 dětí.

Podejte pomocnou ruku také a společně s námi podpořte tento projekt, ať jsme společně silnější. Pomoci můžete například pomocí dárcovské SMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS TRUCKHELP v celkové ceně 30 Kč, z tého částky půjde 28,50 Kč přímo na účet nadace. Kromě zaslání dárcovské
SMS můžete přispět libovolnou částkou na účet nebo nákupem zboží z e-shopu.

Více aktualit