Nové Scudo: ideální velikost pro všechny úkoly

04. 04. 2024


Nové Scudo: ideální velikost pro všechny úkoly

 

Nové Scudo si stále uchovává robustnost, variabilitu a potěšení z jízdy, které z něj udělaly etalon mezi profesionály. Nyní však přijíždí s vylepšeným designem, vyšší hospodárností, nejmodernější konektivitou a pokročilejšími asistenčními systémy. 

Nové Scudo se vyznačuje nejmodernějším řešením prostorného interiéru, díky čemuž profesionálům nabízí ty nejlepší pracovní podmínky. Nejmodernější systém pro nakládání objemných nákladů podtrhuje jedinečnou flexibilitu: s funkcí Magic Cargo budou moci profesionálové rozšířit ložnou plochu až na 3,67 m ve standardní verzi a maximálně na 4,02 m ve verzi Maxi.

Díky kompaktním rozměrům a příjemné poloze za volantem je nové Scudo stejně pohodlné jako osobní automobil a umožňuje uživatelům prožít i dlouhý pracovní den bez stresu. Navzdory kompaktním vnějším rozměrům je nákladový prostor neuvěřitelně objemný (až 6,3 m³), s užitečným zatížením až 1,25 tuny u elektrické verze a až 1,4 tuny u variant se spalovacím motorem. Právě díky kompaktním rozměrům je navíc Scudo ideálním partnerem pro jízdu v centrech měst a s výškou pouhých 190 cm se vejde do každé garáže.

V oblasti bezpečnosti je vybaveno širokou paletou asistenčních systémů, jejichž cílem je zajistit maximální pohodlí a bezpečnost během jízdy. Nový FIAT Professional Scudo rovněž disponuje novými funkcemi konektivity a infotainmentu, které jsou nezbytné pro to, aby profesionálové mohli lépe čelit každodenním pracovním výzvám.

Skladové vozy

 

Požádejte o nezávaznou nabídku


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.