Nejlehčí užitkové vozidlo v kategorii do 3,5 tuny

02. 05. 2023


Představujeme vám nejlehčí užitkové vozidlo v kategorii do 3,5 tuny – IVECO Daily s nástavbou EUROBOX

Ve spolupráci se společností PARAGAN TRUCKS s.r.o. jsme vytvořili spolehlivou kombinaci se kterou můžete uspořit spoustu času a peněz. Na podvozku IVECO Daily IS35, je umístěna nástavba EUROBOX z odolného materiálu, v maximálním možném provedení, a to o objemu 25 m3. Složení materiálu umožňuje uživateli přepravovat suroviny, aniž by došlo k poškrábání, oděru či chemickému poškození nástavby.


Úspora sil a času

Nástavba si poradí s těžkým nákladem, kdy v maximálním provedení má vozidlo užitnou váhu 950 kg. Díky nízkému nástupnímu prahu je naložení materiálu snadné a rychlé, a to dokonce i bez použití těžké techniky. Nástavba EUROBOX představuje dva modely XL a XXL. Verze XXL v kombinaci s IVECO Daily s manuální převodovkou zvládne bez problému přepravit až 950 kilogramů.


Úspora peněz

Díky prostorné nástavbě a odlehčené konstrukci zvládnete přepravit objemný náklad již za jednu cestu, a tak uspoříte nějakou tu kačku. Umístění nástavby na auto lehké řady je záměrné. Díky tomu nemusíte platit mýtné a dokonce ušetříte na silniční dani. Nástavba EUROBOX se řadí do kategorie užitkových dodávek do 3,5 tuny s řidičským oprávněním skupiny C.