Jednadvacet tahačů z IVECO míří k Domažlicím

23. 06. 2023


Jednadvacet tahačů z IVECO míří k Domažlicím. Postupně, jeden po druhém.

 

Modernizovat je třeba! Vědí to i v Logistics Solution, ve firmě, která je naším dlouholetým zákazníkem. A tak pro ně chystáme celkem 21 nových S-WAY tahačů. 5 aut už jsme předali. V pátek ráno vyjely tito naleštění krasavci směr Domažlice a Kutná hora, kde má firma své pobočky.  

„Měníme vozový park za moderní nová auta. Tahače značky Stralis nahradí nové S-WAYe. Oba modely jsou si hodně podobné, ale vždy po 4 letech se náš vozový park mění, jde tedy o běžnou výměnu. Modernizovat je prostě potřeba,“ říká Jindřich Zenkl, který pracuje jako technik v Logistics Solution na pobočce v Domažlicích.

5 nových tahačů, které si dnes pracovníci firmy z hustopečské pobočky NA odvezli, bude pracovat pro pobočku v Domažlicích a v Kutné Hoře. „Postupně si firma odveze všech 21 tahačů, za týden v pátek předáme další 4,“ řekl Jiří Zálešák z divize NA v Hustopečích.   
Tahače S-WAY budou jezdit většinou do Německa, zejména do Mnichova či Magdeburgu. Přepravují zemědělské komodity.

Řidič Václav Šlégr z pobočky v Domažlicích jeden z nových vozů z Hustopečí odvážel. „Byl jsem se starými Stralisy tak spokojený, že kdyby záleželo na mně, nic bych neměnil,“ smál se Václav Šlégr, když nasedal do fungl nového stroje. Teď ho čeká velké stěhování. Vystěhovat věci z jednoho tahače do druhého není totiž zřejmě jenom tak. „Za ty 4 roky, co jsem s autem jezdil, se tam nashromáždí tolik věcí, že stěhování není vůbec snadné. Už v sobotu mi s tím pomáhala manželka, trvalo nám to 4 hodiny, a to ještě budu pokračovat. Toto je totiž už moje šesté auto, tak už vím, co to obnáší,“ říká řidič.

logistics-solutions-predavka.jpg
Václav Šlégr - řidič z firmy Logistics Solution