IVECO jde vstříc budoucnosti

01. 12. 2023


IVECO jde vstříc budoucnosti s kompletně obnovenou nabídkou svých produktů a služeb


​IVECO představilo svým zákazníkům, prodejcům, partnerům a mezinárodnímu tisku na zahajovací akci ve španělské Barceloně obnovu své kompletní produktové řady a nabídky služeb. Jde zatím o největší investici v celé firemní historii.
 
  • IVECO poprvé za dobu své existence obnovuje celý sortiment výrobků a služeb. Jde zatím o jeho největší investici v celé své historii
 
  • Všechna technická řešení, nejmodernější multienergetická řada doplněná nejrozsáhlejším portfoliem služeb, to vše vyvinuté s cílem poskytnout kompletní řešení současných nároků na mobilitu
 
  • Uvedení na trh je výsledkem firemní strategie IVECO, postavené na čtyřech pilířích: Produktivita podnikání, Udržitelnost, Pohodlí a bezpečnost řidičů a Propojitelnost a sdílení
 
Nová identita značky je začátkem nové kapitoly v historii společnosti IVECO
 
Turín, 15. listopadu, 2023
 
IVECO představilo svým zákazníkům, prodejcům, partnerům a mezinárodnímu tisku na zahajovací akci ve španělské Barceloně obnovu své kompletní produktové řady a nabídky služeb.
 
Téma akce "MĚNÍME SE" je pozvánkou, která vám umožňuje se k IVECO světu připojit a společně s námi se pustit do změn, které nás v budoucnu čekají, a ke kterým se stavíme čelem. V posledních čtyřech letech značka věnovala svou energii a zdroje na předvídání rychlého vývoje trhu. Investovala do obnovy svých produktů na základě potřeb a očekávání zákazníků a urychlila inovace prostřednictvím partnerství s nejlepšími hráči v oboru. Vyvinula nabídku multienergetických produktů, aby mohla svým zákazníkům poskytnout udržitelná
a zisková řešení pro jakoukoli jejich podnikatelskou potřebu. Urychlila vývoj své nabídky elektromobilů a zřídila speciální výrobní centrum v německém Ulmu, kde vyrábí první těžký nákladní automobil IVECO s elektrickým pohonem. Společnost se více propojila s podnikáním zákazníků tím, že vytvořila 360stupňový ekosystém kolem jejich vozidel a požadavků, čímž učinila další krok vpřed ve své strategii poskytování servisních služeb. Ve vysoce dynamickém odvětví se IVECO rychle vypracovalo na důvěryhodného partnera pro své zákazníky, který je navíc aktivně podporuje při řešení změn a úspěšném překonávání výzev.
 
Luca Sra, prezident divize nákladních vozidel skupiny Iveco, řekl: "Snaha o změnu je práce na plný úvazek, které jsme v posledních čtyřech letech věnovali všechny své zdroje. V roce 2019 jsme se vydali na novou cestu, na níž jsme v rámci IVECO nastartovali hloubkové přeměny tím, že jsme se neustále zaměřovali na zákazníka
 a přizpůsobovali naši nabídku jeho potřebám, a to po celou dobu životního cyklu vozidla i po jeho skončení.
 
Pracovali jsme tvrdě a rychle, s velkou pokorou k důvěře, kterou v nás naši zákazníci vložili, a dnes otevíráme novou kapitolu naší historie. Uvedením kompletní modelové řady pro rok 2024 dokazujeme, že jsme schopni jít neohroženě kupředu a bojovat za zájmy našich zákazníků, podporovat jejich úspěch pomocí 360stupňového ekosystému mobility, výběru technologie, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám ve všech segmentech, a nejširší nabídky služeb."
 
Kompletní obnova celé modelové řady IVECO: nejmodernější multienergetická produktová řada
 
IVECO poprvé ve své historii obnovuje celou svou produktovou řadu najednou. Do této zásadní změny investujeme 1 miliardu Eur, což je největší investice v naší historii. Při vývoji této nejmodernější řady se IVECO zaměřilo na čtyři pilíře: produktivitu podnikání, pohodlí a bezpečnost řidičů, udržitelnost, a také propojitelnost a sdílení.
 
Nové funkce a inovace, které jsou postaveny na informacích z podnikání našich zákazníků a jejichž cílem je usnadnit a zpříjemnit řidičům život, se týkají všech systémů vozidla. Vylepšení sahají od pohonu a týkají se například zavedení nejmodernějšího motoru v segmentu těžkých nákladních vozidel, přes ergonomii, která je zaměřena na řidiče a přibližuje se pocitově a funkčně osobním automobilům, až po pokročilé rozhraní člověk-stroj s vylepšenou palubní technologií pro bezpečnější jízdu.
 
Snahou IVECO je aktivně se podílet na vývoji celé společnosti. Podporujeme proto udržitelnou transformaci dopravního průmyslu, což je motivem a hnací silou našeho multienergetického přístupu, který zákazníkům nabízí možnost volby technologie, jež nejlépe odpovídá jejich provozním a obchodním požadavkům. V IVECO se řídíme zásadou, že technologie se musí přizpůsobit poslání a plnit cíle mise, a proto vyvinulo elektrické verze svých lehkých a těžkých modelových řad a zároveň pokračuje ve zdokonalování svých vozidel se spalovacími motory, včetně vozidel na zemní plyn, aby se snížil jejich dopad na životní prostředí.
 
Nejrozsáhlejší nabídka služeb pro kompletní řešení mobility
 
IVECO doplňuje svou nabídku vozidel rychle se rozvíjejícím ekosystémem řešení - službami IVECO - navrženými tak, aby podporovaly zákazníky ve snadné a efektivní správě jejich vozidel nebo  celého vozového parku, snižovaly jejich celkové náklady na pořízení a provoz a celkově zajišťovaly ziskovost jejich podnikání. Nabídka zahrnuje také služby vyvinuté s cílem zlepšit život řidičů na cestách a zvýšit jejich pohodlí a bezpečnost.
IVECO podporuje své zákazníky při jejich cestě k bezemisní mobilitě prostřednictvím služeb eMobility, které mají usnadnit přechod na elektrická vozidla a tím i zvýšit produktivitu, snížit celkové náklady na pořízení a provoz a maximalizovat dojezd a energetickou účinnost vozidla. GATE (Green & Advanced Transport Ecosystem) je inovativní obchodní model "placení za užívání all inclusive" pro dlouhodobý pronájem "zelených" užitkových vozidel, který nabízí "klid v duši" zákazníkům, kteří chtějí využívat elektromobilitu. Kromě toho IVECO CAPITAL nabízí zákazníkům komplexní finanční řešení pro elektromobily a celou řadu vozidel IVECO, včetně financování, leasingu a pojištění na všech trzích.
 
Nové logo IVECO: silný symbol velké změny
 
IVECO odstartovalo novou kapitolu své historie - vyvrcholení cesty, která začala před 48 lety - odhalením nové identity značky, která ztělesňuje koncept změny. Nové logo v černé barvě vyjadřuje dynamiku a inovace značky a zároveň zachovává hrdé spojení s její historií: střed loga tvoří záblesk světla v modré barvě vyzařující energii a představuje křižovatku mezi dědictvím IVECO a jeho novou energetickou budoucností.
 
Tato nová identita značky, která ilustruje, jak IVECO stále postupuje vpřed, aby sloužilo rychle se vyvíjející moderní společnosti, a zároveň si zachovává silné spojení se svými pevnými kořeny, bude v nadcházejících letech doprovázet vývoj našich produktů a služeb.

Iveco_MY24_full-range_pohlednice-(1).jpg