Ducato je neskutečný držák

12. 08. 2021


Jitka pracuje ve skupině AGROTEC Group na pozici prodejce užitkových vozidel Fiat Professional již 6 let. Za tu dobu odevzdala zákazníkům desítky vozidel a vždy ji potkáte s úsměvem na tváři. Fiat Ducato přichází v roce 2021 s velkou modernizací a nás zajímalo co na nový vůz říká naše kolegyně Jitka. „Ducato je spolehlivý stroj a neskutečný držák. Jsem přesvědčená, že nová generace vozu, která přichází na náš trh bude zase etalonem své třídy“ říká zkušená prodejkyně.

Hlavní změnou je kompletně inovovaný interiér, ale nezapomíná se ani na vyspělé asistenční systémy. Velkou devízou je úsporný motor o výkonu až 180 koní a široká nabídka různých verzí.

Ve společnosti AGROTEC Group Vám nové Ducato připravíme přímo na míru pro Vaše podnikání. „Na mé pozici se také setkávám s nástavbáři a domlouvám s nimi případné úpravy aut jako jsou chladírenské vestavby, plachtové nástavby, výdřevy, mobilní dílny a mnoho dalšího vybavení dle potřeb zákazníka. Zrovna v těchto dnech jsme odevzdali první nové Ducato s kompletně vybavenou dílnou od firmy WÜRTH" dodává Jitka Zobáčová. 

A co naši kolegyni baví na její práci? Auta – myslím tím opravdu tento samotný produkt. Na prodej kosmetiky bych asi nebyla vhodný adept. Baví mě také neustále se zdokonalovat. Učím se od kolegů, sleduji novinky, učím se nové technické údaje a jako třešničku na dortu beru to, že se mohu účastnit předváděcích akcí, kde reprezentuji řadu Fiat Professional.

Máte dotaz? Napište nám, ochotně Vám poradíme!


Máte zájem o vůz? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář