Jarní kampaň IVECO na náhradní díly

 

"Jarní LOS"

Co musíte udělat pro to aby jste si mohli vychutnat 4x větších detailů než u běžných Full HD televizí nebo udělat pořádný nákup na mall.cz? Vlastně skoro nic. Od začátku měsíce dubna u nás na e-shopu náhradních dílů probíha soutěž! Jak na to?
 
 • Objednávejte na našem e-shopu tak, jak jste zvyklí

  Pokud jste na našem e-sphopu již zaregistrování tak se pro vás nic nemění a nakupujete jako vždy. Jestli, ale registrováni nejste a chcete mít možnost si vychutnat 4x větších detailů tak honem k nám.
 
 •  Za každých překročených 10 000 Kč získáváte 1x lístek do slosování

  Za každých překročených 10 000 Kč, které objednávkami překročíte po dobu trvání kampaně získáváte 1x virtuální lístek. Tento lístek bude sloužít pro závěrečné slování 4. 6. 2018.
 
 • Čím více lístků, tím větší pravděpodobnost!

  Objednávky se Vám automaticky sčítají. Například při součtu hodnoty objednávek v období soutěže o celkové výši 56 000 Kč získáváte 5 slosovacích lístku do záverečného losu.
 
 • Do poznámky k objednávce napište "JARNÍ LOS"

  Nezapomeňte ke každé objednávce do poznámky uvést naše heslo, jinak nebude daná objednávka k soutěži započítána.
 
Závěrečné losování proběhne 4. 6. 2018
 

Výhry:

2x Televize Samsung

Maximální detaily a skvělé technologie jako Motion rate 120, PurColour, UHD Dimming nebo HDR to je televize Samsung UE55MU6172.

Více o televizi

10 000 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodu mall.cz! Udělejte si radost na jednom z největších e-shopů telefonem nebo třeba dronem.

Přejít na mall.cz

5 000 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodu mall.cz! Nakupujte hodinky, boty nebo pořádný dárek pro manželku či přítelkyni.

Přejít na mall.cz