Fiat Professional

Vždy když potřebujete pro svoji práci profesionála, který vás v tom nenechá, je to produktová řada Fiat Professional. Moderní design a pohodlný interier s nízkými provozními náklady.
 
Nabízíme Vám užitkové vozy Fiat, které jsou skvělými pomocníky vždy, když potřebujete. Užitkové vozy Fiat jsou vysoce spolehlivými partnery s výkonnými motory a nízkými provozními náklady. Navíc mají moderní design a příjemný interiér. Nyní k vybraným skladovým vozům zimní pneumatiky nebo klimatizace zdarma a navíc nabízíme zajímavé možnosti financování.
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme na naší nonstop asistenční lince a s výjezdní dílnou.
Pronájem vozidel
Zajištějeme možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů vozidel značek IVECO a FIAT. K dispozici máme jak dodávkové tak nákladní vozidla pro dálkovou přepravu.
Řešení nástaveb
Jsme schopni zajistit vám komplexní řešení nástaveb jako jsou například požární či komunální vozy a jiné. Stačí nám říct vaše požadavky a o nic dalšího se nemusíte starat.
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho vozidla jsou originální náhradní díly. Díky našemu centrálnímu skladu a e-schopu máte jistotu širokého výběru a rychlého dodání.
Pro svůj pracovní tým si vybírám jen kvalifikované a spolehlivé lidi, u vozů je to stejné. Proto jsem zvolil firmu AGROTEC a Fiat Ducato.
Petr Viktorini - Petr Viktorini