Fiat Dobló Maxi a Fiat Fiorino ROCKER

27. 04. 2021


Fiat Dobló to jsou kompatní rozměry a maxi využití nákladového prostoru


Pro práci nebo pro zábavu? To vše je s Fiat Doblò možné! Jeho obrovský vnitřní prostor, výborné motory a skvělé jízdní vlastnosti vás určitě potěší! Doblò Cargo nabízí ve své kategorii nejširší nabídku verzí: Combi pro přepravu osob, užitkovou verzi pro snadnou přepravu zboží, obě verze ve dvou délkách a u užitkové verze i ve dvou výškách. A navíc s nosností až jednu tunu! Doblò Work Up, kompaktní valník pro všechny příležitosti, a podvozek s kabinou pro vaši individuální nástavbu. Rozhodně si máte z čeho vybírat! Nyní v limitovaných edicích se super výbavou a s výhodnou cenovkou. Také nabízíme širokou paletu nástaveb pro vozidla Fiat Professional
 
A navíc k vybraným skladovým vozům si nyní můžete vybrat i financování s úrokem od 0%.


14796-FiatPRO-bannery-Doblo_rocker_dealer768x286_CZ-(002).jpg
 
Akční nabídka Fiat Dobló ROCKER

Fiat Dobló Maxi za akční cenu

Fiat Professional vám ještě přiváží dlouhé Doblò za cenu krátkého. A to jak ve verzích Van, tak ve verzích Combi. Vybrané skladové vozy navíc se zimními pneumatikami zdarma. Tak neváhejte a vyberte si vašeho profíka s cenou od 325 900 Kč bez DPH! 

Doblò Cargo VAN ROCKER začíná již od 269 900 Kč bez DPH
Doblò Cargo Combi ROCKER již od 299 900 Kč bez DPH

Doblò STAR Combi 1,6 MTJ 105k SX 
za akční cenu 359 900 Kč

Doblò STAR VAN 1,6 MTJ 105k SX 
za akční cenu 319 900 Kč
 
Máte dotaz? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulářKombinovaná spotřeba 4,5 – 7,7 l/100 km, emise CO2: 120 – 179 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.