IVECO Eurocargo se zvýhodněním až 25 000 Kč!

IVECO EuroCargo s cenovým zvýhodněním až 25 000 Kč!


Získejte nákladní automobil roku 2016 za akční cenu a buďte spokojeným zákazníkem stejně tak jako půl milionu zákazníků po celém světě. Ekologická souhra člověka a prostředí. Nové atraktivnější a lépe ovladatelné EUROCARGO je vhodné pro práci ve městě i mimo něj. Eurocargo je především oblíbené díky komfortní, moderní a praktické kabině, která jen podtrhuje dynamický charakter vozidla. Využíjte cenového zvýhodnění, které se vztahuje na objednávky podvozků IVECO EuroCargo o celkové hmotnosti 7,5t – 16t do 9.5.2018. Uvedená nabídka se nevztahuje na modely 4x4 a CNG.
 

Objednejte se slevou do 9. 5. 2018 

 

Proč Eurocargo?

Efektivita

Nová varianta vozu nabízí nižší spotřebu motorové nafty až o 8 % ve městě i při rozjíždění. Pokroková generace motorů Tector  5 a 7 používá motorový olej s nízkou viskozitou, snižuje tření, zvyšuje účinnost a prodlužuje intervaly údržby. 12 stupňová automatizovaná převodovka s funkcí EcoRoll, čerpá ze setrvačnosti vozidla a automaticky převádí převodovku na neutrál, čímž se snižuje spotřeba. U 6 až 12stupňových automatizovaných převodovek modifikuje logiku řazení převodových stupňů pro maximální činnost funkce EcoSwitch. Unikátní kombinace ve spojení se novým systémem spalování Hi-SCR, které představuje nadčasové řešení.
 

Bezpečnost

Asistenční systém řidiče je ve standardní výbavě. Kamerou na čelním skle systém rozpoznává vodorovné dopravní značení. Při opuštění jízdního pruhu bez zapnutých směrových světel zazní alarm.
  • ACC – Adaptivní tempomat
  • LDWS – Systém varování při opuštění jízdního pruhu
  • EVSC – systém elektronická kontrola stability vozidla
  • AEBS – pokročilý systém nouzového brzdění odvrací nehody způsobené nepozorností řidiče. 

Mobilní kancelář

Nové Eurocargo nabízí více úložných prostor a to až o objemu 20 litrů s jedním sedadlem spolujezdce. Speciální odkládací plochy na karty, 12V zásuvka, posuvný stolek, lampička na čtení a dostatek místa je také pro notebook nebo tablet. V nákladním voze jsou 2 USB konektory pro nabíjení elektroniky, které jsou v současnosti nezbytné.
 

Komfort

Vyšší úroveň ergonomického ovládání zajišťuje snadné ovládání klimatizace, světel a automatické či automatizované převodovky. Multifunkční volant pro snadné ovládání rádia a telefonu. Sedadlo řidiče s možností ,,high-comfort“ se vzduchovým odpružením, vyhříváním a dalšími funkcemi. Plně nastavitelné opěradlo¨nebo i nový nárazník sloužící jako schůdky pro pohodlné čištění čelního skla.